Oferta pracy

Specjalista księgowy

Adamed Pharma S.A.

  • Piłsudskiego 5, Pabianice
    Pabianice, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Piłsudskiego 5

Pabianice

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z polskimi standardami rachunkowości

  • Dekretowanie i księgowanie faktur zakupu,

  • Okresowe księgowania w obszarze księgi głównej

  • Rejestrowanie i kontrola operacji związanych z gospodarką środkami trwałymi

  • Rozliczanie, analiza i uzgadnianie kont księgowych

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS) oraz przygotowywanie sprawozdań na ich potrzeby

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT

  • Realizacja zadań związanych z procedurami zamknięcia miesiąca i roku

  • Wsparcie w sporządzaniu rocznych sprawozdań finansowych oraz kontakt z audytorem

  • Poszukiwanie możliwości usprawnienia procesów księgowych, dostosowanie ich do potrzeb rozwijającej się organizacji oraz zmian regulacyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane: księgowość, finanse, ekonomia

  • Bardzo dobra i praktyczna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości spółek prawa handlowego

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel

  • Umiejętności analitycznego myślenia, wyciągania wniosków i przygotowywania syntezy

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Kafeterię szkoleń

  • Zdrowie na 5 (akcje profilaktyczne, konsultacje medyczne, seminaria, szczepienia)

  • Możliwość realizacji swoich pasji (sport, wolontariat, ekologia)

  • Zorganizowany transport do pracy lub parking

  • Eventy Integracyjne (Festiwal Wartości, Mikołajki, Spotkania świąteczne)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne