Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista Laborant - Metrolog

GL Optic Polska Sp. z o.o. S.k

  • Puszczykowo

    Puszczykowo, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa administracyjna zleceń pomiarowych oraz organizacja biura laboratorium.

  • Wykonanie  pomiarów wielkości elektrycznych oraz fotometrycznych  w laboratorium

  • Przygotowywanie harmonogramu realizacji  zleceń pomiarowych oraz wzorcujących w laboratorium.

  • Nadzór techniczny nad urządzeniami  oraz narzędziami

  • Wsparcie w tworzeniu procedur pomiarowych w laboratorium

  • Realizacja procesu wzorcowania  urządzeń pomiarowych zgodnie z przyjętymi instrukcjami

  • Ocena i raportowanie wyników pomiarów testowych oraz wzorujących

  • Zgłaszanie ewentualnych nieprawidłowości

  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w doskonaleniu procesów wzorcowania

  • Wykonywanie pomiarów testowych z zakresu fotometrii

  • Nadzór nad dokumentacją  stanowiskową w labolatorium

  • Wsparcie aktywności prygotowujących labolatorium do uzyskania aredytacji PCA

  • Wsparcie w zakresie prowadzonych prac projektowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Min. 2 lata doświadczenia w branży technicznej,

  • Doświadczenie na pokrewnym stanowisku pracy - mile widziana znajomość zagadnień związanych z pomiarami wielkości elektrycznych oraz  radiometrycznych,

  • Dokładność, rzetelność, terminowość,

  • Umiejętność analizy i rozwiązywania bieżących problemów

To oferujemy

  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w przyjaznym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku,

  • system premii rocznych uzależniony od osiąganych celów.

O nas

GL Optic jest polsko - niemiecką firmą, która od ponad 10 lat w Puszczykowie pod Poznaniem w naszym centrum R&D projektuje i produkuje urządzenia do spektralnego pomiaru światła. Nasze urządzenia są stosowane do codziennej kontroli jakości światła w wielu firmach na całym świecie.