Oferta pracy

Specjalista – Laborant – Mikrobiolog

SGS

  • Pszczyna

    Pszczyna, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie oraz rejestracja próbek

  • Wykonywanie analiz mikrobiologicznych oraz parazytologicznych wód i innych próbek środowiskowych (posiewy, odczyty)

  • Obserwacje mikroskopowe

  • Prowadzenie zapisów z przeprowadzonych badań

  • Przeprowadzanie monitoringu środowiska pracy

  • Obsługa urządzeń w Laboratorium

  • Przygotowywanie podłóż mikrobiologicznych, odczynników oraz materiałów koniecznych do analiz

  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem jakości

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu mikrobiologii, biotechnologii lub pokrewne

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w laboratorium mikrobiologicznym

  • Praktyczna znajomość technik mikrobiologicznych oraz zasad pracy w laboratorium mikrobiologicznym

  • Praktyczna znajomość metody RT-PCR będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość normy PN EN ISO 17025

  • Znajomość podstawowych aktów prawnych dotyczących wody pitnej, wody na pływalniach, osadów ściekowych

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na śledzenie fachowej literatury

  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

  • Umiejętność komunikacji i organizacji

  • Systematyczność oraz odpowiedzialność

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe zawiązane z analizami mikrobiologicznymi

To oferujemy

  • Pracę na pełen etat (umowa o pracę) w systemie dwuzmianowym, w akredytowanym laboratorium w strukturze stabilnej, międzynarodowej firmy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet socjalny z możliwością wyboru świadczeń, prywatną opiekę medyczną

  • Bogatą ofertę szkoleniową, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • inicjatywy dobroczynne

SGS

Firma SGS jest światowym liderem w dziedzinie kontroli, weryfikacji, testowania i certyfikacji. Jesteśmy uznawani za światowy wzorzec w dziedzinie jakości i rzetelności. Prowadzimy sieć ponad 2600 oddziałów i laboratoriów na całym świecie, które zatrudniają ponad 93 000 pracowników.

Przewiń do profilu firmy