Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista Laborant

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 4000–6000 zł brutto / mies.
  • 31.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Chemon Zakład Chemicznego Czyszczenia I Remontów Kotłów
    zajmujący się serwisami analitycznymi / chemicznymi obiektów energetyki cieplnej
    poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Szczecin
    Laboratorium Zakładowe - ul. Janickiego 33 budynek 17

    Zakres obowiązków:

    • Pobór próbek wody technologicznej u Klienta
    • Analiza i oznaczanie próbek wody i/lub osadów
    • Obsługa sprzętu laboratoryjnego; spektrofotometry, spektrometr ICP, chromatografia cieczowa, OWO, mętność
    • Przygotowanie odczynników do oznaczeń
    • Udział w pracach serwisowych i naprawczych u Klienta
    • Udział w procesach chemicznego czyszczenia urządzeń u Klienta
    • Naprawa i obsługa stacji uzdatniania wody

    Wymagania:

    • Wykształcenie chemiczne (min. licencjat)
    • Doświadczenie w pracy ze sprzętem laboratoryjnym (mile widziane 5 lat praktyki w przemyśle)
    • Zdolności manualne i techniczne
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Samodzielność i zorganizowanie

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
    • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 (weekendy jedynie w przypadku awarii)
    • Atrakcyjne wynagrodzenie (zależne od doświadczenia) + premie za udział w pracach wdrożeniowych i remontowych
    • Niezbędne narzędzia pracy (nowocześnie wyposażone laboratorium analityczne, odzież i sprzęt ochronny, samochód służbowy)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.