Logo Pracuj.pl

Specjalista Laboratorium Analiz Żywności

WESSLING Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie analiz fizykochemicznych żywności,
  • wdrażanie metod fizykochemicznych żywności w laboratorium,
  • realizacja zapewniania jakości wyników badań w laboratorium,
  • walidacja/weryfikacja analiz fizykochemicznych żywności,
  • opracowywanie wyników badań,
  • nadzór metrologiczny nad wyposażeniem pomiarowo – badawczym,
  • interpretacja wyników badań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe: chemiczne, technologia żywności lub pokrewne,
  • znajomość metod analiz fizykochemicznych żywności oraz minimum 2-letnie doświadczenie w wykonywaniu analiz fizykochemicznych żywności,
  • doświadczenie we wdrażaniu i walidacji/ weryfikacji metod,
  • znajomość zagadnień z dziedziny prawa żywnościowego,
  • znajomość funkcjonowania systemu zarządzania jakością w akredytowanym laboratorium badawczym oraz wymagań normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność szukania rozwiązań,
  • umiejętność efektywnej pracy zarówno w zespole jak i indywidualnie,
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie oparte na umowie o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy i zajmowanego stanowiska,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji,
  • przyjazna atmosferą pracy w doświadczonym zespole,
  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach zewnętrznych,
  • prywatna opieka medyczna,
  • karta Multisport.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

WESSLING Polska Sp. z o.o.

WESSLING Polska Sp. z o.o. należy do międzynarodowej grupy akredytowanych laboratoriów badawczych, działających w obszarze badań środowiska i żywności. Zajmujemy się pobieraniem i badaniem próbek środowiskowych (gleby, odpady, woda, ścieki) oraz próbek żywności i pasz. Wykonujemy pomiary emisji zanieczyszczeń do atmosfery i jakości powietrza wewnątrz budynków. Świadczymy usługi z zakresu konsultingu środowiskowego - opracowujemy wnioski, pozwolenia i ekspertyzy oraz przeprowadzamy audyty środowiskowe, BHP i PPOŻ. Służymy wiedzą ekspercką uczestnicząc w konferencjach i prowadząc szkolenia. Dbając o środowisko i żywność przyczyniamy się do pozytywnych zmian w naszym środowisku, bo odpowiedzialność społeczna to nasza dewiza.

Specjalista Laboratorium Analiz Żywności, Kraków