Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista Laboratorium Działu Jakości

Arche Consulting Sp z o.o. Sp. k.

  • opolskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Naszym Klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma z branży automotive o kapitale amerykańskim. Firma globalna, mająca stabilną pozycję na rynku. W związku z kolejnymi inwestycjami poszerza swoją kadrę o kolejnych wykwalifikowanych specjalistów.

Specjalista Laboratorium Działu JakościNumer ref.: Nr ref.: SLQ/PK

Obowiązki:

  • Prowadzenie badań kontrolnych materiałów dostawcy i materiałów otrzymywanych od klientów zgodnie z ustaleniami z Szefem Działu Jakości oraz opracowanie wyników przeprowadzonych badań.
  • Wykonywanie badań kontrolnych materiału stosowanego w produkcji.
  • Wykonywanie badań laboratoryjnych.
  • Rejestracja otrzymanych wyników na odpowiednich formularzach, zgodnie z dokumentacją technologiczną.
  • Kontrola parametrów procesu produkcyjnego.
  • Prowadzenie analizy braków i kart kontrolnych.
  • Analiza reklamacji i zwrotów gwarancyjnych, wystawienie dokumentacji jakościowej dla naszych klientów w oparciu o otrzymane wyniki badań.

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w Prudniku (woj. opolskie).
  • Wykształcenie średnie.
  • Obsługa urządzeń kontrolno – pomiarowych.
  • Obsługa urządzeń laboratoryjnych.
  • Gotowość do pracy zmianowej.
  • Mile widziane doświadczenie pracy w dziale jakości.
  • Łatwość przyswajania wiedzy.
  • Komunikatywność
  • Dyspozycyjność.
  • Język angielski w stopniu min. B1.
  • Znajomość czytania rysunku technicznego.
  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej.
  • Znajomość normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02.

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w międzynarodowej firmie.
  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami z kraju i zagranicy, w miłej atmosferze.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pakiet socjalny.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne