Oferta pracy

Specjalista Laboratorium

UNILEVER POLSKA Poznań

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie analiz mikrobiologicznych

  • Raportowanie i interpretowanie ich wyników

  • Nadzorowanie powierzonego sprzętu laboratoryjnego

  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie, R&D, laboratoriami zewnętrznymi, dostawcami surowców.

  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych

  • Branie udziału w zespołach HACCP

  • Branie udziału w projektach, analizach jakościowych

  • Udoskonalanie procesów laboratoryjnych związanych ze stanowiskiem pracy

  • Praca zgodnie z procedurami, instrukcjami, BHP, GHP, GMP, GLP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ( biotechnologia lub pokrewne)

  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku specjalisty

  • Język angielski – biegły

  • Obsługa MS Office

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra organizacja pracy, terminowość, skrupulatność

  • Analityczne myślenie, dociekliwość

Mile widziane

  • Znajomość analiz fizyko-chemicznych

To oferujemy

  • Umowę o pracę w rozpoznawalnej firmie FMCG w standardzie World Class Manufacturing

  • Udział w projektach i wymianę doświadczeń z ekspertami w Polsce i całej Europie

  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia z systemem premiowym uzależnionym od wyników pracy

  • Bogaty pakiet pracowniczy - Pracowniczy Program Emerytalny, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku dla pracowników i ich dzieci, tańsze zakupy w sklepiku zakładowym, benefity świąteczne itp.

  • Pracę, o wysokich standardach bezpieczeństwa i jakości, która ma znaczenie dla nas i miliona konsumentów na całym świecie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne