Oferta pracy

Specjalista laboratoryjno-techniczny ds. wirusologii

MEDISEPT Sp. z o.o.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie działań w zakresie procesu akredytacji

  • Prowadzenie badań w ramach ustalonego harmonogramu projektów badawczych

  • Konsultacje w zakresie doboru metod wirusologicznych

  • Doradztwo przy opracowywaniu koncepcji produktów pod kątem działania na wirusy oraz analiza wyników badań

  • Udział w opracowaniu dokumentacji produktów

  • Opracowywanie i walidacja metod analitycznych

  • Koordynacja wdrażania systemu zarządzania jakością

  • Prowadzenie oraz nadzór nad dokumentacją z wykonywanych badań zgodnie z wymaganiami normy PN-EN ISO/IEC 17025

  • Nadzór nad sprzętem niezbędnym do wykonania analiz

  • Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w ramach pracy własnej oraz zespołu

Nasze wymagania

  • Chęć relokacji do Lublina, miejsce budowy nowego Centrum Badawczo-Rozwojowego

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (biotechnologiczne, mikrobiologiczne, wirusologiczne, pokrewne)

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy w laboratorium wirusologicznym, docenimy szczególnie doświadczenie w laboratorium akredytowanym

  • Mile widziana wiedza merytoryczna oraz doświadczenie z zakresu prowadzenia pracy zgodnie z metodyką normy EN 14485

  • Bardzo dobra znajomość systemu ISO 17025

  • Docenimy doświadczenie związane z przeprowadzeniem procesu akredytacji

  • Znajomość parametrów aparatury badawczej, doświadczenie w zakresie pisania specyfikacji oraz wzorcowania sprzętu laboratoryjnego

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Umiejętność analitycznego myślenia i nastawienie na realizację zadań

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów oraz dobrej organizacji pracy i czasu

  • Prosimy o załączenie cv i listu motywacyjnego

To oferujemy

  • Kompleksowy program wdrożeniowy pod okiem ekspertów

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Bogaty pakiet szkoleń i możliwości rozwoju

  • Możliwość nauki języka angielskiego

  • Profesjonalne narzędzia

  • pracy

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Pakiet sportowy

  • Wspaniałą atmosferę

  • pracy

  • Wspólne celebrowanie ważnych wydarzeń

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

Od ponad 25 lat działamy w sektorze B2B oraz na rynkach europejskich dostarczając rozwiązania między innymi dla szpitalnictwa i usług medycznych. Wytwarzane przez nas produkty należą do najlepszych w swojej klasie, a marki zajmują pozycję lidera w swoich kategoriach.

Przewiń do profilu firmy