Oferta pracy

Specjalista Laboratoryjny

Engineering Design Center (EDC)

Aleja Krakowska 110/114

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja procesu zakupowego – kontakt z dostawcami, zamówienia, obsługa faktur

  • Przygotowanie dokumentacji technicznej tj: rysunków technicznych, instrukcji, raportów, prezentacji

  • Wsparcie procesu certyfikacji laboratorium oraz wsparcie w utrzymaniu systemu jakości ISO PN-EN ISO/IEC 17025

  • Identyfikowanie usprawnień oraz wdrażanie ich w codzienną prace laboratorium

  • Wsparcie dla inżynierów testowych podczas realizacji testów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie (preferowana Inżyniera Chemiczna, Mechanika lub pokrewne)

  • Umiejętność efektywnej komunikacji interpersonalnej, szczególnie w kwestii przekazywania informacji technicznych

  • Nastawienie na współpracę, pracę zespołową oraz otwartość na zmianę

  • Samodzielność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Biegła znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel i Power Point)

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy laboratoryjnej lub środowisku produkcyjnym

  • Znajomość normy ISO PN-EN ISO/IEC 17025

  • Znajomość normy ISO PN-EN-ISO-5167

  • Certyfikat SEP (G1E, G2E)

To oferujemy

  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym

  • Pakiet opieki medycznej

  • Ubezpieczenie na życie

  • Dofinansowanie do karty sportowej

  • Dofinansowanie do wakacji

  • Dofinansowanie wyjazdów zorganizowanych dla dzieci

  • Dofinansowanie do wypoczynku w ośrodku wypoczynkowym

  • Dodatkowe świadczenia pieniężne z okazji świąt

  • Preferencyjne pożyczki mieszkaniowo-remontowe

  • Możliwość bezpłatnego ładowania samochodów elektrycznych

  • Dofinansowanie III filaru emerytalnego

  • Pracownicze Plany Kapitałowe

  • Dofinansowanie do zakupu okularów

  • Atrakcyjny program poleceń pracowników

  • Spotkania integracyjne

  • Premie motywacyjne

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (6:00-10:00)

  • Rowerownia - zadaszone miejsce na rowery, suszarnie, prysznice, przebieralnie oraz miejsce do serwisowania rowerów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Engineering Design Center to wspólne przedsięwzięcie General Electric i Instytutu Lotnictwa. Jako największe centrum inżynieryjno-projektowe w Europie dostarczamy nowoczesne rozwiązania dla współczesnego przemysłu. Łączymy potencjał technologiczny naszej organizacji z najnowszymi technikami cyfrowymi. Aktualnie poszukujemy kandydatów na poniższe stanowisko.

Przewiń do profilu firmy