Oferta pracy

Specjalista LEAN

Eurofins Polska Sp. z o.o.O firmie

Eurofins Polska Sp. z o.o.

Aleja Wojska Polskiego 90a

Malbork

Eurofins Scientific to międzynarodowa firma, która oferuje wszechstronną gamę badań analitycznych klientom różnych sektorów. Grupa Eurofins jest światowym liderem w badaniach żywności, środowiska, produktów farmaceutycznych, kosmetyków oraz testów agrochemicznych (CRO) . Jest także jedną z wiodących na świecie firm na rynkach genomiki, farmakologii, medycyny sądowej, CDMO, zaawansowanych nauk o materiałach oraz badań klinicznych. Ponadto Eurofins silnie rozwija dział diagnostyki klinicznej.
W 2019 r. Eurofins osiągneło przychód na poziomie 4,56 mld euro proforma, zatrudniając około 47 000 pracowników w 900 laboratoriach w 50 krajach.

Kogo szukamy?

  • DOKŁADNOŚĆ, RZETELNOŚĆ
  • ZORIENTOWANIE
    NA JAKOŚĆ PRACY
  • OTWARTOŚĆ
    NA ZMIANY
  • WYSOKA ETYKA PRACY
    I POCZUCIE ODPOWIEDZIALNOŚCI
  • BARDZO DOBRA ORGANIZACJA PRACY

Opis stanowiska

  • Realizacja projektów usprawnieniowych w laboratoriach Eurofins w Malborku
  • Wsparcie merytoryczne dla liderów projektów w zakresie metodologii Lean, Sixsigma, Project Management
  • Zarządzanie zmianą na wszystkich poziomach organizacji (laboranci, kierownictwo, procesy, systemy)
  • Analiza , weryfikacja istniejących procesów pod kątem istniejących strat oraz rekomendowanie działań usprawniających
  • Rozwój personelu laboratorium w zakresie kultury Lean
  • Zarządzanie zmianą w organizacji (change management)
  • Szkolenia z zakresu Lean manufacturing dla personelu Eurofins Polska

Kwalifikacje

  • Minimum 1 roczne doświadczenie na stanowisku specjalisty Lean / osoby zajmującej się optymalizacją procesów
  • Znajomość narzędzi Lean, Sixsigma, Problem solving
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego– warunek konieczny
  • Umiejętność zarządzania projektami optymalizacyjnymi
  • Biegła znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel
  • Umiejętność analitycznego i procesowego myślenia
  • Umiejętność komunikacji na każdym z poziomów organizacji
  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane kierunki: produkcja, ekonomia, inżyniera)
  • Mile widziane doświadczenie w organizacji posiadającej kulturę Lean (Green Field)
  • Mile widziany ukończony certyfikat: Green Belt

Dlaczego my?

  • PRACA Z NAJNOWSZYMI ROZWIĄZANIAMI TECHNOLOGICZNYMI

  • ZDOBYWANIE DOŚWIADCZENIA W RAMACH MIĘDZYNARODOWEJ, WIODĄCEJ FIRMY Z BRANŻY
  • DOFINANSOWANIE
    DO KARTY MULTISPORT

  • ATRAKCYJNE DOFINANSOWANIE
    DO PRYWATNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ

  • STABILNA PRACA W DYNAMICZNIE ROZWIJAJĄCEJ SIĘ FIRMIE

    DO WYPOCZYNKU

Wyrażam zgodą na przetwarzanie przez Administratora moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na w/w stanowisko oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora.

Przyjmuję do wiadomości, że w dowolnym momencie mogę odwołać udzieloną zgodę, pisemnie na adres Administratora danych lub mailowo na adres: [email protected], a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Mam świadomość, że wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, jednakże bez jej wyrażenia nie jest możliwe uwzględnienie mojej aplikacji w procesie rekrutacji.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Eurofins GSC Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach. Dane zbierane są dla potrzeb przeprowadzenia na Pani / Pana rzecz procedury rekrutacji na w/w stanowisko, zaś w przypadku wyrażenia zgody na rekrutację ciągłą na przyszłe rekrutacje. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i wymaga wyraźnej zgody, ale jest konieczne do przeprowadzenia procedury rekrutacji.

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych może Pani / Pan otrzymać tutaj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy