Oferta pracy

Specjalista Logistyk

Zakłady Mechaniczne „BUMAR-ŁABĘDY” S.A.O firmie

Zakłady Mechaniczne „BUMAR-ŁABĘDY” S.A.

Mechaników 9

Gliwice

Zakłady Mechaniczne „BUMAR – ŁABĘDY” S.A. zatrudnią pracowników  do Biura Logistyki w sekcji importu na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • składanie zapytań ofertowych u dostawców,
  • rozpatrywanie ofert dostawców na materiały i części zamienne,
  • emisja i składanie zamówień u dostawców, negocjowanie cen,
  • opracowanie krótkoterminowych planów dostaw materiałowych,
  • opracowywanie zamówień zgodnie z zapotrzebowaniem,
  • ustalanie harmonogramu dostaw materiałowych wg. planów okresowych,
  • monitorowanie ustalonych terminów dostaw – inwentaryzacje, telefoniczne, pisemne i osobiste,
  • rejestracja wpływających faktur w rozbiciu na dostawców i wyroby,
  • analiza niezgodności dostaw w stosunku do zamówień i dokumentacji we współpracy z działem technicznym i kontroli jakości,
  • bilansowanie potrzeb na materiały i elementy kooperacyjne i zaopatrzeniowe na zewnątrz,
  • rozpatrywanie ofert klientów na materiały i elementy kooperacyjne i zaopatrzeniowe z zewnątrz,
  • współpraca z komórkami pionu technicznego w zakresie zmienności, unifikacji i normalizacji materiałów i elementów wchodzących do bieżącej produkcji wyrobów i usług.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • min. 5 letnie doświadczenie w pracy podobnym stanowisku (branża motoryzacyjna),
  • dobra znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
  • wiedza z zakresu obrotu materiałowego obejmującego obszar funkcjonowania komórki zaopatrzeniowej oraz umiejętność wykorzystania jej w praktyce,
  • znajomość zasad handlu w obrocie krajowym i zagranicznym,
  • umiejętność pracy w stresie oraz pod presją czasu,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • dyspozycyjność,
  • terminowość i samodzielność.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • atrakcyjny fundusz świadczeń socjalnych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy