Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista (m/k/x) ds. programowania aplikacji i technologii procesowej z naciskiem na aplikacje spawalnicze

KUKA Industries GmbH & Co. KG

  • Aschaffenburg, Frankfurt nad Menem, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Uruchamianie, konfigurowanie i określanie parametrów komponentów charakterystycznych dla aplikacji (np. źródeł energii do spawania, systemów laserowych, kamer itp.) oraz robotów i komponentów peryferyjnych

  • Przesyłanie i testowanie programów sekwencyjnych

  • Wykonywanie przygotowań związanych z projektem do wstępnej akceptacji (np. cykle spawania, programowanie komponentów, optymalizacja parametrów itp.)

  • Uruchamianie i test programów bezpieczeństwa

  • Zapewnianie wewnętrznego wsparcia w zakresie wstępnej akceptacji

  • Zapewnianie wsparcia podczas instalacji i modyfikacji systemów w usługach świadczonych na całym świecie

  • Ponowne uruchamianie systemu bezpieczeństwa, programów i procesów

  • Kalibrowanie i adaptowanie wirtualnych modeli systemów

  • Przeprowadzanie odbioru u klienta

  • Realizowanie instrukcji systemowych i szkoleń dla klientów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie w dziedzinie mechatroniki, elektroniki lub technologii automatyzacji

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Rozległa wiedza i doświadczenie w zakresie procesów spawania i technologii laserowej

  • Podstawy programowania PLC (S7) i znajomość układów sterowania robota (KRC4)

  • Wysoki poziom ukierunkowania na klienta i obsługę, pewność siebie i przyjazny sposób bycia

  • Dobra znajomość języka angielskiego, znajomość niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • Chęć podróżowania po świecie

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z układem zbiorowym z 50% dodatkowym wynagrodzeniem urlopowym, premią świąteczną i innymi świadczeniami, samochód służbowy do użytku prywatnego (VW Passat)

  • 30 dni urlopu i elastyczne godziny pracy z dodatkowym czasem wolnym

  • Technologię automatyzacji na zaawansowanym poziomie

  • Wsparcie finansowe i organizacyjne w zakresie głównego lub drugiego miejsca zamieszkania na terenie Niemiec

  • Kurs językowy języka niemieckiego

  • Możliwość podróżowania po świecie, poznawania różnych kultur i narodów

KUKA Industries to niezawodny partner w zakresie inteligentnych, ukierunkowanych na procesy i klientów modułów i rozwiązań. Doświadczeni pracownicy z wizją opracowują i integrują koncepcje automatyzacji, aby zapewnić wydajną i zrównoważoną produkcję przyszłości. Klientom z branż takich jak przemysł motoryzacyjny, produkcja dóbr konsumpcyjnych, energetyka i magazynowanie, elektronika i wielu innych dziedzin KUKA Industries oferuje w swoich oddziałach na całym świecie innowacyjne technologie łączenia i obróbki, laserowe i specjalne metody spawania, a także wszystkie etapy procesu w przemyśle odlewniczym, w fotowoltaice i produkcji baterii.

Przewiń do profilu firmy