Oferta pracy

Specjalista Magazynu Części Zamiennych

SKF Polska S.A.O firmie

SKF Polska S.A.

Nieszawska 15

Poznań

SKF jest wiodącym dostawcą technologii w skali globalnej od roku 1907. Naszą mocną stroną jest zdolność do stałego rozwijania nowych technologii – a następnie wykorzystywanie ich do tworzenia produktów zapewniających naszym klientom przewagę konkurencyjną.

Osiągamy to łącząc doświadczenie praktyczne zdobyte w ponad 40 różnych branżach przemysłu z wiedzą na temat wszystkich platform technologicznych SKF: łożysk i ich zespołów, uszczelnień, mechatroniki, usług i systemów smarowania. Jesli chcesz dowiedzieć się więcej o SKF Polska S.A. zapraszamy do obejrzenia poniższego filmu:

Podstawowe wymagania:

  • Wykształcenie: zawodowe, techniczne.
  • Doświadczenie: minimum roczny staż w firmie o zbliżonym profilu.
  • Uprawnienia obligatoryjne: prawo jazdy kat. B. Podstawowa wiedza z zakresu technicznego.
  • Cechy osobowe: zaangażowanie w wykonywaną pracę.
  • Język angielski: poziom komunikatywny.

Umiejętności i wymagania dodatkowe:

  • Znajomość Microsoft Excel na poziomie podstawowym.
  • Gotowość do pracy w systemie trójzmianowym.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski i za granicą.
  • Dyspozycyjność.
  • Uprawnienia do obsługi suwnicy.
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego.

Zakres obowiązków:

  • Rozładunek i załadunek.
  • Transport do klientów na terenie Polski i za granicą.
  • Ocena jakości dostaw ze względu na warunki transportu i opakowania.
  • Sprawdzenie ilości dostarczonych towarów z dokumentami przewozowymi.
  • Ustawienie towarów zgodnie z wymogami i procedurami.
  • Wydawanie komponentów potrzebnych pracownikom fabryki do usunięcia awarii
  • Ewidencja wydanej ilości w systemach komputerowych.
  • Podpisywanie dokumentów przewozowych.
  • Przyjmowanie faktur w systemie.
  • Kolekcjonowanie zamówień od miejscowych kontrahentów.
  • Dostosowywanie miejsca pracy do standardów 5S.
Oferujemy:

  • Benefit MultiSport.
  • Opieka medyczna Medicover.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Premia regulaminowa do 10% kwoty wynagrodzenia brutto / miesiąc.
  • Dofinansowanie wakacji letnich i zimowych z funduszu socjalnego

Jesteś zainteresowany/a?

Wyślij do nas swoje CV za pomocą przycisku APLIKUJ znajdującego się poniżej.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy