Oferta pracy

Specjalista Magazynu Części Zamiennych

SKF Polska S.A.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek i załadunek.

  • Transport do klientów na terenie Polski.

  • Ocena jakości dostaw ze względu na warunki transportu i opakowania.

  • Sprawdzenie ilości dostarczonych towarów z dokumentami przewozowymi.

  • Ustawienie towarów zgodnie z wymogami i procedurami.

  • Wydawanie komponentów potrzebnych pracownikom fabryki do usunięcia awarii.

  • Ewidencja wydanej ilości w systemach komputerowych.

  • Podpisywanie dokumentów przewozowych.

  • Przyjmowanie faktur w systemie.

  • Kolekcjonowanie zamówień od miejscowych kontrahentów.

  • Dostosowywanie miejsca pracy do standardów 5S.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: zawodowe, techniczne.

  • Doświadczenie: minimum roczny staż w firmie o zbliżonym profilu.

  • Uprawnienia obligatoryjne: prawo jazdy kat. B. Podstawowa wiedza z zakresu technicznego.

  • Język angielski: poziom podstawowy.

  • Gotowość do pracy w systemie trójzmianowym.

  • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski i za granicą.

Mile widziane

  • Znajomość Microsoft Excel na poziomie podstawowym.

  • Uprawnienia do obsługi suwnicy.

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego.

To oferujemy

  • Benefit Medicover Sport.

  • Opieka medyczna Medicover.

  • Zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Premia regulaminowa do 10% kwoty wynagrodzenia brutto / miesiąc.

  • Dofinansowanie wakacji letnich i zimowych z funduszu socjalnego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne