Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1316 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista Marketingu Internetowego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 10.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Na zlecenie naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

    Specjalista Marketingu Internetowego (SEM)
    Warszawa
    Pracodawca:

    Dynamicznie rozwijająca się agencja marketingu internetowego z siedzibą w Warszawie, prowadząca kampanie SEM oraz świadcząca usługi marketingowe dla klientów z Polski i zagranicy.

    Opis stanowiska:

    Praca przy obsłudze Klientów i kampanii SEM (Google AdWords) oraz kampanii w sieciach reklamowych, kampanii na Facebooku i w serwisie LinkedIn. W szczególności do obowiązków kandydata należeć będą:

    • Ocena potrzeb Klienta oraz tworzenie odpowiadającej im indywidualnej oferty,
    • Stały kontakt z Klientem,
    • Analiza rynku oraz tworzenie i realizacja kampanii,
    • Optymalizacja działań SEM w ramach już istniejących kampanii,
    • Raportowanie do Klientów oraz raportowanie wewnętrzne.

    Wymagania:

    • Znajomość zasad marketingu internetowego ze szczególnym uwzględnieniem Google AdWords,
    • Zdolności analityczne oraz znajomość narzędzi (w szczególności Google Analytics),
    • Doświadczenie w prowadzeniu działań marketingowych online,
    • Wysoka sprawność posługiwania się słowem pisanym, umiejętność pisania tekstów, haseł marketingowych (copywriting), jak również tworzenia i edytowania tekstów do publikacji na stronach internetowych,
    • Dogłębne rozumienie zagadnień web usability,
    • Umiejętność pracy z klientami i prezentacji usług SEM,
    • Dobra znajomość języka angielskiego,
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

    Certyfikaty Google (AdWords i pozostałe), wiedza i doświadczenie w zakresie zagadnień SEO i innych aspektów marketingu online oraz znajomość innych języków obcych będą dodatkowymi atutami.

    Oferujemy:
    • Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego,
    • Atrakcyjne warunki finansowe.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji poprzez kliknięcie w przycisk aplikowania.