Oferta pracy

Specjalista mechanik / elektromechanik

PROCOM SYSTEM S.A.

Północna 15/19

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowy montaż maszyn, urządzeń, stanowisk produkcyjnych oraz stanowisk zrobotyzowanych

  • montaż podzespołów elektrycznych, mechanicznych oraz pneumatycznych w zakresie maszyn, urządzeń, stanowisk produkcyjnych i zrobotyzowanych

  • kompleksowa prefabrykacja rozdzielnic i szaf sterowniczych do 0,4kV

  • uczestnictwo w procesie uruchamiania wytworzonych produktów, układów, podzespołów

  • zapewnienie odpowiedniej jakości składanych elementów

  • wykonywanie prac w siedzibie spółki i/lub u klienta końcowego

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne: technik mechatronik, elektryk, elektromechanik, mechanik, elektronik lub wyższe techniczne kierunkowe

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata

  • umiejętność czytania rysunku technicznego, schematów elektrycznych i pneumatycznych

  • znajomość montażu układów mechanicznych, pneumatyki i automatyki

  • wysoka sprawność manualna i umiejętność posługiwania się narzędziami

  • uprawnienia SEP E1 do 1kV

  • prawo jazdy kategorii B

  • gotowość do wyjazdów delegacyjnych także zagranicznych

Mile widziane

  • umiejętność posługiwania się językiem angielskim w mowie i piśmie

  • znajomość podstaw zagadnień automatyki

  • umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych

  • umiejętność posługiwania się oprogramowaniem 2D i/lub 3D np. AutoCAD, DraftSight, Solidworks

  • wiedzę na temat elementów gotowych do budowy maszyn (profile konstrukcyjne, elementy standardowe, siłowniki, itp.)

To oferujemy

  • uczestnictwo w ciekawych projektach, dających możliwość rozwoju zawodowego

  • możliwość uzyskania dodatkowego wynagrodzenia w formie prowizji

  • bogaty system benefitów

  • dofinansowanie nauki

  • przyjazną i koleżeńską atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

Czekamy na Twoją aplikację.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, którzy zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie i szczegółach dalszego postępowania.

Gwarantujemy pełną poufność nadesłanych zgłoszeń.

PROCOM SYSTEM działa na polskim i zagranicznym rynku od 1989 roku, oferując kompleksowe rozwiązania z zakresu automatyzacji i robotyzacji,

autorskich aplikacji informatycznych oraz rozwiązań hydroekologicznych.

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie cyfryzacji dla największych przedsiębiorstw energetycznych i przemysłowych w Polsce i za granicą.

Nasza kadra stanowi połączenie wieloletniego doświadczenia zdobytego w pracy na rzecz wielu gałęzi przemysłu z entuzjazmem oraz świeżym spojrzeniem młodych inżynierów.

Dokładamy wszelkich starań, aby atmosfera w firmie sprzyjała twórczej pracy i rozwojowi osobistemu.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.procomsystem.pl

Przewiń do profilu firmy