Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista Mechanik - Inspektor Nadzoru

CEMENTOWNIA ODRA S.A.

5 0007 500 brutto / mies.
  • Budowlanych 9, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Budowlanych 9

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie sprawności technicznej urządzeń technologicznych;

  • Planowanie i wykonywanie przeglądów konserwacji, napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych;

  • Poszukiwanie nowych rozwiązań usprawniających maszyny i urządzenia;

  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej;

  • Współpraca z producentami w zakresie serwisowania maszyn i urządzeń;

  • Kontrolowanie robót związanych z utrzymaniem obiektów budowlanych;

  • Analizowanie przyczyn awarii, planowanie działań naprawczych i zapobiegawczych;

  • Organizacja i nadzór nad pracami wykonywanymi przez firmy zewnętrzne.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: Inżynier mechanik (preferowane specjalizacje: Mechanika i Budowa Maszyn, Maszyny i Urządzenia Przemysłowe, Technologia Mechaniczna, Mechatronika);

  • Minimum 3 letnia praktyka zawodowa w danej specjalności, w tym, co najmniej 2 lata w dozorze ruchu zakładu;

  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną (umiejętność czytania rysunków i schematów technicznych), zmysł techniczny;

  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office, CAD, MS Project, jako atut system ERP);

  • Motywacja do rozszerzania własnych kompetencji;

  • Konsekwencja w realizacji wyznaczonych zadań;

  • Umiejętność działania pod presją czasu;

  • Umiejętność diagnostyki awarii;

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne;

  • Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3m.

Mile widziane

  • Uprawnienia budowlane.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;

  • Satysfakcjonującą pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Przyjazną atmosferę pracy.