Specjalista Mechanik

  • Oława, dolnośląskie
  • 3 Maja 30A, 55-200 Oława, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • 21.08.2019
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 20.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Essity to wiodącą globalna firma zajmująca się higieną i ochroną zdrowia, która opracowuje, produkuje i sprzedaje środki ochrony osobistej (produkty higieniczne dla dzieci, kobiet, osób z problemem nietrzymania moczu i artykuły medyczne), oraz produkty i usługi w zakresie higieny dla sektora prywatnego i profesjonalnego. Produkty Essity sprzedawane są w ponad 150 krajach, a firma zatrudnia 48 000 pracowników na całym świecie. Wcześniej Essity była częścią Grupy SCA.

    Miejsce pracy: Oława

    JAKIE POSIADASZ KOMPETENCJE I DOŚWIADCZENIE:

    • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowane: mechanika, elektromechanika)
    • Biegła znajomość obsługi komputera (aplikacje MS Office, program AutoCad)
    • Bardzo dobra organizacja pracy i duża samodzielność w działaniach
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu lub na stanowisku mechanika
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

    CO MAMY DLA CIEBIE:

    • Rozwój i ciekawe wyzwania w dynamicznym środowisku
    • Przyjazne środowisko pracy oparte o współpracę i dzielenie się wiedzą
    • Współfinansowanie dojazdu do pracy osób spoza Oławy
    • Współfinansowanie posiłków w naszej stołówce
    • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, sklep firmowy
    • Karta Multisport

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń przez nadzór nad ich sprawnym i bezawaryjnym funkcjonowaniem oraz za pracę nad strukturalnym sposobem rozwiązywania problemów i zapewnieniem wydajności.

    JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

    • Diagnostyka i bieżące usuwanie awarii występujących na maszynach
    • Planowanie prac związanych z prewencyjnym utrzymaniem ruchu
    • Opracowywanie instrukcji pracy maszyny
    • Współpraca z dostawcami części
    • Udział w projektach inwestycyjnych i modernizacyjnych
    • Usprawnianie procesów od strony mechanicznej
    • Wspieranie inżynierów procesu oraz zespołu produkcyjnego w tworzeniu i rozwijaniu standardów
    • Szkolenie pracowników działu w zakresie prawidłowej eksploatacji urządzeń mechanicznych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV przez Pracuj.pl lub o przyniesienie CV bezpośrednio do fabryki (ul. 3 Maja 30 A, Oława).

    Na CV prosimy o zamieszczenie klauzuli:

    „Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 t.j.), wyrażam zgodę firmie Essity Operations Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Oławie przy ul. 3 Maja 30A na: przetwarzanie moich dobrowolnie podanych danych osobowych, zawartych w mojej aplikacji, w celu prowadzenia i administrowania procesem rekrutacji , a także na powierzenie przetwarzania moich danych osobowych osobom prowadzącym proces rekrutacji zatrudnionym w innych spółkach Essity, w tym w kraju trzecim - Rosji. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, celu zbierania danych oraz dobrowolności podania danych.”

    Dziękujemy wszystkim za złożone aplikacje oraz informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.