Oferta pracy

Specjalista Metrolog

SMA Magnetics Sp. z o.o.O firmie

  • Modlniczka (pow. krakowski)

    Modlniczka (pow. krakowski), małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja pomiarów geometrycznych, konsultacja specyfikacji technicznych.

  • Tworzenie programów oraz wykonywanie pomiarów na współrzędnościowej maszynie pomiarowej,

  • Tworzenie programów oraz wykonywanie pomiarów na ramieniu pomiarowym,

  • Zarządzanie laboratorium pomiarów geometrycznych(dobór sprzętu, kalibracja, utrzymywanie i rozwijanie istniejących standardów),

  • Konsultacje z dostawcami i klientami: norm, rysunków technicznych i specyfikacji /metod pomiarowych długości i kąta,

  • Rozwijanie części w zakresie określenia / konsultacji metod pomiarowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – techniczne,

  • 2 lata doświadczenia na stanowisku metrologa,

  • Umiejętność programowania/obsługi maszyn CMM,

  • Umiejętność posługiwania się manualnymi przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr),

  • Znajomość rysunku technicznego, GD&T,

  • Umiejętność opracowywania i analizowania wyników pomiarowych,

  • Język angielski - B2,

  • Umiejętności analityczne,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Pakiet MS Office - średniozaawansowany.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Rozbudowany proces adaptacji – w czasie której poznasz naszą firmę od środka i szybko zaczniesz czuć, że jesteś u siebie,

  • Karta sportowa Multisport,

  • Opieka medyczna dla pracownika z możliwością poszerzenia pakietu o członków rodziny,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Bonusy finansowe na święta i wakacje,

  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne,

  • Programy rozwoju kompetencji pracowniczych w ramach potrzeb organizacji: dofinansowanie do kursów językowych, finansowanie studiów wyższych,

  • Niezwykłe połączenie rodzinnej atmosfery z międzynarodowymi standardami i profesjonalizmem.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

SMA Magnetics Sp. z o.o.

SMA Magnetics Sp. z o.o. – czołowy producent elementów indukcyjnych należący do grupy SMA Solar Technology, światowego lidera wyznaczającego trendy w zakresie technologii fotowoltaicznych i produkcji energii elektrycznej ze słońca.

Przewiń do profilu firmy