Logo Pracuj.pl

Specjalista metrolog

MAHLE Behr Ostrów Wielkopolski Sp.z.o.o.O firmie

  • Ostrów Wielkopolski
    Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn CMM
  • Praca w systemie 4-brygadowym
  • Tworzenie nowych programów pomiarowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe - preferowane techniczne
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Bardzo dobre umiejętności korzystania z komputera
  • Znajomość podstaw metrologii
  • Dobre umiejętności manualne
  • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Dobra orientacja przestrzenna
  • Samodzielność i zdyscyplinowanie
  • Dokładność / staranność
  • Znajomość PC DMISa mile widziane

To oferujemy

  • Pracę w największym w regionie centrum badawczo-rozwojowym, również na rzecz zagranicznych jednostek Grupy MAHLE
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie produkcyjnej z wysokimi standardami jakości
  • Pakiet szkoleń dający możliwość podnoszenia kwalifikacji w różnych obszarach
  • Pakiet benefitów (dofinansowanie karty MultiSport, wydarzeń kulturalnych i sportowych oraz kosztów nauki)
  • Atrakcyjne oferty i zniżki pracownicze (np. ubezpieczenie grupowe, tańsze produkty i usługi)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym i nowoczesnym przedsiębiorstwie
  • Pomoc w zmianie miejsca zamieszkania (m.in. premia relokacyjna)

MAHLE Behr Ostrów Wielkopolski Sp.z.o.o.

Razem osiągamy więcej - #StrongerTogether. Łącząc pracę zespołową z pasją do motoryzacji staliśmy się wiodącym międzynarodowym partnerem rozwojowym oraz dostawcą dla branży motoryzacyjnej. Poszukujemy osób, które wspólnie z nami będą kształtowały mobilność jutra. Bądź częścią pełnego wizji przedsięwzięcia, w którym 79 000 pracowników na całym świecie tworzy nowe zrównoważone rozwiązania dla e-mobilności i silników spalinowych. Dołącz do MAHLE i rozwijaj się pracując we wspaniałych zespołach.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Specjalista metrolog, Ostrów Wielkopolski