Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
NEKS

Specjalista / Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

NEKSO firmie

  • Dąbrówka Wielka (pow. zgierski)

    Dąbrówka Wielka (pow. zgierski), łódzkie
  • Ważna jeszcze 5 dni
    do: 12 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie powierzonym portfelem klientów

  • inicjowanie i prowadzenie działań sprzedażowych

  • weryfikacja prowadzonych projektów pod względem realizacji celów biznesowych

  • stała współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi

  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji sprzedażowej zgodnie z przyjętymi standardami

  • kreowanie pozytywnego wizerunku na rynkach: polskim i międzynarodowym

Nasze wymagania

  • doświadczenie i chęć rozwoju w obszarze sprzedaży B2B

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji koleżeńskich i biznesowych

  • odpowiedzialność i rzetelność w realizacji powierzonych obowiązków

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • mile widziane czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie podstawowe wraz z systemem motywacyjnym

  • udział w ciekawych wyzwaniach zawodowych

  • wsparcie zaangażowanego zespołu współpracowników

  • perspektywę rozwoju zawodowego z nastawieniem na długoterminową współpracę

Tak się u nas pracuje