Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista Mobilnego Wsparcia Technicznego

AFRISO Sp. z o.o.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie instalatorów c.o. i c.w.u. w używaniu urządzeń AFRISO, czyli: dobór rozwiązań z oferty, pomoc w montażu, obsługa reklamacji produktów i rozwiązywanie problemów technicznych,

  • Zbieranie opinii i sugestii rynkowych o urządzeniach AFRISO,

  • Praca z naszymi handlowcami, czyli współprowadzenie szkoleń i dni otwartych dla instalatorów,

  • Współpraca z działem badań i rozwoju w projektowaniu nowych urządzeń,

  • Raportowanie działań na swoim terenie,

  • Region działania obejmuje 3 województwa: pomorskie, podlaskie, warmińsko-mazurskie.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w podobnej pracy w branży grzewczej lub doświadczenie w montażu / serwisie instalacji grzewczych – to warunek konieczny,

  • Preferujemy wykształcenie techniczne na kierunkach: inżynieria sanitarna, inżynieria środowiska, mechanika, ogrzewnictwo, ciepłownictwo lub pokrewne,

  • Cenimy analityczne myślenie w połączeniu z zdolnościami do naprawiania problemów technicznych na instalacjach,

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i silne zorientowanie na cel,

  • Operatywność, samodzielność w działaniu,

  • „Czynne” prawo jazdy kat. B – to warunek konieczny.

  • Uprawnienia gazowe, energetyczne, eksploatacyjne i dozorowe – to mile widziane.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie, czyli umowa o pracę,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, czyli pensja + premia kwartalna,

  • Narzędzia do komfortowej pracy, czyli samochód, laptop, telefon,

  • Bogaty pakiet socjalny, czyli fundusz socjalny, prywatna opieka medyczna Medicover, dofinansowanie do nauki języków obcych, karta Lunch Pass,

  • Możliwość szkoleń, które rozwiną Twoje umiejętności,

  • Kompleksowy program wdrożenia do pracy,

  • Towarzystwo konkretnych, ambitnych ludzi, którzy dobrze się dogadują,

  • Wyzwania i zadania, których załatwienie da Ci mnóstwo satysfakcji.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • karta Lunch Pass

Jesteśmy polskim oddziałem międzynarodowej firmy rodzinnej z centralą w Niemczech.

Od blisko 25 lat twórczo łączymy wielopokoleniową, zachodnioeuropejską tradycję zarządzania biznesem z odpowiedzialnością, autentycznością i innowacyjnością polskiej kadry.

Dobrą energię czerpiemy z gęstej sieci kontaktów międzyludzkich – pomiędzy współpracownikami, klientami i partnerami biznesowymi.

Co w AFRISO robimy? Dostarczamy wysokiej jakości rozwiązania dla dobrych instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej.

W związku z szybkim wzrostem sprzedaży i mnóstwem pomysłów na nowe przedsięwzięcia poszukujemy kolejnej bogatej osobowości pasującej na stanowisko: Mobilne Wsparcie Techniczne.

Przewiń do profilu firmy

Zapraszamy aplikuj lub poleć naszą ofertę znajomym, którzy mogą być zainteresowani.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.