Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista monter - serwisant

"MEVA-POL" sp. z o.o.

6 5009 500 brutto / mies.
  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków obejmuje montaż, uruchamianie, przeglądy i remonty urządzeń mechanicznych, hydraulicznych i elektrycznych w oczyszczalniach ścieków, przepompowniach i zbiornikach retencyjnych.

Firma zapewnia służbowy samochód do dojazdów i powrotów z instalacji oraz profesjonalne narzędzia.

Praca w terenie w różnych w lokalizacjach w Polsce, zawsze w zespole.

Spotkanie w biurze w Gdańsku raz w tygodniu.

Nasze wymagania

Wymagania:

Wymagane prawo jazdy kat. B.

Mile widziane doświadczenie monterskie i serwisowe.

Mile widziane doświadczenie elektryczne

Konieczna umiejętność współpracy w zespole.

To oferujemy

Oferujemy:

Umowę o pracę na czas nieokreślony, płaca w widełkach 6500-9500 PLN brutto, plus premie. Dodatkowe dni wolne.

Oferujemy pracę w młodym, dynamicznym zespole serwisantów, dokształcanie i zdobywanie niezbędnych uprawnień i certyfikatów.

O nas

Mevapol Sp.z.o.o. działająca od ponad 20 lat na rynku urządzeń mechanicznego oczyszczania wód i gospodarki wodami opadowymi. Przedstawiciel szwedzkiej firmy Nordic Water i niemieckiej Steinhardt.

www.mevapol.pl