Oferta pracy

Specjalista MTM

PAS Polska sp. z o.o.

  • Opalenica

    Opalenica, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Normowanie czasu pracy oraz cyklu maszyny na podstawie systemu MTM podczas procesu kalkulacji

  • Weryfikacja rzeczywistych czasów pracy podczas produkcji

  • Przygotowanie podziału pracy dla stanowisk wieloosobowych

  • Optymalizacja procesów produkcyjnych

  • Udział w procesie kalkulacji nowych produktów oraz zmian technicznych

  • Kontakt z dostawcami oraz klientami w celu uzyskania niezbędnych informacji potrzebnych do procesu kalkukacji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie i znajomość MTM nie wymagana ale będzie dodatkowym atutem

  • Wykształcenie średnie/wyższe (magister inżynier lub inżynier)

  • Znajomość języka angielskiego/niemieckiego na poziomie komunikatywnym mile widziana

  • Biegła znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość systemów ERP, mile widziana znajomość SAP

  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej, ustalania priorytetów, elastyczność w działaniu

  • Dokładność, sumienność, skrupulatność, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu, zdolność szybkiego uczenia się

To oferujemy

  • Rozwojowe stanowisko, pracę w międzynarodowym środowisku

  • Motywacyjny system wynagradzania

  • Stabilne zatrudnienie

  • Opiekę medyczna w wiodącej sieci klinik

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji przez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Pakiet benefitów takich jak: ubezpieczenie na życie, program MULTISPORT, bony świąteczne

  • Przeszkolenie oraz pracę w profesjonalnym zespole

PAS Polska jest wiodącą firmą zajmującą się produkcją wiązek elektrycznych oraz paneli sterujących do białego sprzętu AGD. W Polsce firma jest obecna od 22 lat. Siedziba firmy mieści się w Opalenicy

a w Łodzi posiadamy drugi zakład produkcyjny. Grupa PAS posiada również zakłady produkcyjne w USA, Niemczech, Meksyku, Turcji, Chinach i na Ukrainie. W Polsce zatrudniamy łącznie ponad 1000 osób.

Przewiń do profilu firmy