Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista na Samodzielnym Stanowisku ds. Obsługi Prawnej

Bank Pocztowy S.A.

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Puławska 111/B

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie merytoryczno-organizacyjne pracowników Departamentu Obsługi Prawnej w sprawach sądowych,

  • Przygotowanie analiz piśmiennictwa i orzecznictwa dla pracowników Departamentu Obsługi Prawnej,

  • Obsługa administracyjno-logistyczna Departamentu Obsługi Prawnej/ prowadzenie rejestru spraw sądowych,

  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów z obszaru prawnego.

Nasze wymagania

  • Student IV – V roku prawa (lub Absolwent),

  • Zainteresowanie tematyką prawa bankowego, usług płatniczych, prawa cywilnego, prawa handlowego, chęć rozwoju w tym obszarze,

  • Dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie, samodzielność w realizacji powierzonych zadań,

  • Dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office (MS Word, MS Excel),

  • Zdolność analitycznego myślenia oraz formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy,

To oferujemy

  • pracę w instytucji finansowej z przyjaznym środowiskiem pracy

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę

  • równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym

  • bogaty pakiet benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • jeden krótszy dzień pracy

Bank Pocztowy świadczy bezpieczne i proste usługi finansowe w placówkach własnej sieci, a także w Urzędach Pocztowych na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w najprostszych produktach bankowych oferowanych w polskich złotych dla Klientów detalicznych, a także Klientów instytucjonalnych. Prowadzimy również działalność w segmencie rozliczeniowym i skarbowym.

Kluczowa jest dla nas atmosfera pracy, sprzyjająca rozwijaniu nowych inicjatyw i poszerzaniu wiedzy. Jesteśmy nastawieni na osiągnięcie celów biznesowych, które są dla nas najważniejsze. Wierzymy, że dobry zespół zrealizuje nawet najbardziej wymagające projekty. Możesz się o tym przekonać, gdy dołączysz do naszej firmy.

Przewiń do profilu firmy