Ta oferta pracy jest nieaktualna od 45 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista Nadzoru Spawalniczego

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 04.08.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Przedsiębiorstwo Belma AS to firma specjalizująca się w kompleksowej obróbce blach. Już od momentu powstania pomysłu projektu, kompleksowo wspieramy naszych klientów, zarówno  w doradztwie technicznym, jak i projektowym. Przygotowujemy wzorce, by następnie tworzyć pierwsze partie produkcyjne oraz złożone projekty dla różnych branż.

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do swojego zespołu Kandydata/-kę na stanowisko:
SPECJALISTA NADZORU SPAWALNICZEGO
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania:

  • Nadzór nad pracami spawalniczymi (kontrola przed/podczas/po spawaniu);
  • Optymalizacja procesu spawania manualnego i zrobotyzowanego;
  • Współuczestnictwo we wdrożeniu nowych wyrobów do produkcji;
  • Rozwiązywanie problemów technologicznych na wydziałach spawalniczych;
  • Ścisła współpraca z Głównym Technologiem, obszarami produkcyjnymi, działem konstrukcyjnym.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne, preferowane o profilu: mechanicznym;
  • Znajomość praktyczna zagadnień i procesów spawania;
  • Dobra znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi;
  • Umiejętność pracy w zespole i dobre zdolności komunikacyjne;
  • Znajomość programów MS Office (Word, Excel);
  • Posiadanie uprawnień dla personelu nadzoru spawalniczego, uprawnień NDT, będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Realizację ciekawych i ambitnych projektów;
  • Kursy i szkolenia;
  • Motywacyjny system wynagrodzeń;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Pakiet socjalny, opiekę medyczną.

CV i list motywacyjny należy kierować wybierajac przycisk:

www.bas.pol.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się