Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista naukowo - techniczny

POLITECHNIKA GDAŃSKAO firmie

POLITECHNIKA GDAŃSKA

Gabriela Narutowicza 11

Gdańsk

POLITECHNIKA GDAŃSKA, WYDZIAŁ FIZYKI TECHNICZNEJ I MATEMATYKI STOSOWANEJ, INSTYTUT NANOTECHNOLOGII I INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ.

SPECJALISTA NAUKOWO-TECHNICZNY , CHEMIK

ZADANIA:

WYKONYWANIE PRAC USŁUGOWYCH ZWIĄZANYCH Z DZIAŁALNOŚCIĄ NAUKOWO-DYDAKTYCZNĄ INSTYTUTU NANOTECHNOLOGII I INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ, W TYM:

  • WSPARCIE TECHNICZNE PROCESÓW SYNTEZY MATERIAŁÓW NIEORGANICZNYCH .
  • PREPARATYKA PRÓBEK.
  • UCZESTNICTWO W POMIARACH.
  • ZAOPATRZENIE W ODCZYNNIKI CHEMICZNE.
  • POMOC DYPLOMANTOM I DOKTORANTOM W ZAKRESIE PRAC CHEMICZNYCH.

WYMAGANIA:

  • WYKSZTAŁCENIE MINIMUM ŚREDNIE CHEMICZNE, PREFEROWANE WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE CHEMICZNE.
  • SAMODZIELNOŚĆ, DOKŁADNOŚĆ I RZETELNOŚĆ W PRACY.
  • CHĘĆ DOSKONALENIA UMIEJĘTNOŚCI ZAWODOWYCH.

OFERUJEMY UMOWĘ O PRACĘ W PEŁNYM WYMIARZE ETATU.

WYMAGANE DOKUMENTY:

  • CV.
  • LIST MOTYWACYJNY.
  • DOKUMENTY POTWIERDZAJĄCE WYKSZTAŁCENIE.

PROSIMY WYSŁAĆ APLIKACJE ZA POMOCĄ PRZYCISKU APLIKOWNAIA  W TEMACIE WIADOMOŚCI : NR OFERTY 06/WFTIMS/2021 LUB NA ADRES: UL. NARUTOWICZA 11/12, 80-233 GDAŃSK , WYDZIAŁ FIZYKI TECHNICZNEJ I MATEMATYKI STOSOWANEJ, BIURO WYDZIAŁU.

Ogłoszenie archiwalne