Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista - Obsługa Kasowa

ING Bank Śląski S.A.O firmie

  • Towarowa 1, Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

ING Bank Śląski S.A.

Towarowa 1

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesem obsługi gotówkowej w miejscu spotkań

  • Wykonywanie czynności kasowo-skarbcowe

  • Prowadzenie kasowej obsługi klienta

  • Realizacja czynności związanych z procesem przyjmowania reklamacji dotyczących obsługi gotówkowej, odpowiadanie za sprawny przebieg procesu

  • Odpowiadanie i podejmowanie działań związanych z zarządzaniem gotówką w oddziale, w tym: zamawianie zasileń/odsileń miejsca spotkań, zapewnienie płynności gotówkowej

  • Aktywne promowanie nowoczesnych metod płatności oraz zachęcanie klientów do zmiany nawyków związanych z obsługą kasową w miejscu spotkań

  • Zapewnienie wysokiej jakość serwisu kasowego

  • Odpowiadanie za przestrzeganie procedur bezpieczeństwa w miejscu spotkań

  • Odpowiadanie za sprawny przebieg procesów z zakresu bezpieczeństwa, compliance oraz administracji w jednostce w obszarze kasowym

  • W przerwach pomiędzy obsługą kasową efektywne wspieranie funkcjonowanie miejsca spotkań: np. przyjmuje rolę gospodarza sali, udziela informacji na temat produktów i usług w podstawowym zakresie.

Nasze wymagania

- posiadasz wykształcenie min. średnie

- praca z ludźmi jest dla Ciebie źródłem pozytywnej energii

- lubisz bezpośredni kontakt z Klientem

- jesteś osobą odpowiedzialną

- lubisz pracę z gotówką

- rzetelność, dokładność i empatia to Twoje atuty

- posiadasz doświadczenie w obsłudze Klienta

- posiadasz certyfikat kasjera złotowo-walutowego

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Szkolenia i programy rozwojowe

  • Dostęp do nowych technologii

  • Premię uzależnioną od wyników

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy