Oferta pracy

Specjalista - Obsługa Kasowa

ING Bank Śląski S.A.O firmie

  • 62-300 Września, Polska
    Września, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

ING Bank Śląski S.A.

62-300 Września

Września

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas! #polecam

Forma zatrudnienia: umowa na zastępstwo

Twoje zadania:

  • realizacja transakcji wpłaty i wypłaty gotówki,
  • zarządzanie gotówką w miejscu pracy,
  • dbanie o pozytywne doświadczenia Klienta.

  • posiadasz wykształcenie min. średnie,
  • praca z ludźmi jest dla Ciebie źródłem pozytywnej energii,
  • lubisz bezpośredni kontakt z Klientem,
  • jesteś osobą odpowiedzialną,
  • lubisz pracę z gotówką,
  • rzetelność, dokładność i empatia to Twoje atuty,
  • posiadasz doświadczenie w obsłudze Klienta,
  • posiadasz ukończony kurs kasjerów bankowych i walutowych lub rozpoznawania autentyczności znaków pieniężnych.

Oferujemy Ci:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitów
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy