Specjalista Obsługi Dystrybucji

PepsiCo Logistyka Sp. z o.oO firmie

  • Mszczonów, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

O PepsiCo ​

Konsumenci w ponad 200 krajach i regionach na całym świecie sięgają po produkty firmy PepsiCo ponad miliard razy dziennie. Łączny przychód netto pochodzący ze sprzedaży uzupełniającej się oferty produktów żywnościowych i napojów oferowanych przez przedsiębiorstwa Frito-Lay, Gatorade, Pepsi-Cola, Quaker i Tropicana, wchodzące w skład koncernu PepsiCo, wyniósł w 2019 roku ponad 67 mld dolarów amerykańskich. W swoim globalnym portfolio PepsiCo posiada szeroką i różnorodną ofertę produktów żywnościowych ​i napojów oferowanych pod wieloma markami, a każda z 23 najlepiej sprzedających się marek generuje w ciągu roku przychody na poziomie ponad miliarda dolarów amerykańskich.​

Więcej informacji na temat PepsiCo jest dostępnych na globalnej witrynie pod adresem www.pepsico.com oraz na polskiej stronie firmy http://www.pepsicopoland.com.​

Specjalista Obsługi Dystrybucji zajmuje się organizowaniem i koordynowaniem ogółu czynności, związanych z dystrybucją produktów do Klienta. Osoba obsadzona na tym stanowisku utrzymuje kontakty ze strategicznymi klientami firmy, a także monitoruje dostawy klientów. Specjalista opracowuje raporty dystrybucji, lecz także ścisłe współpracuje z Działami Sprzedaży jak również z Operatorem Logistycznym.

Co możemy Ci zaproponować?

  • Zdobycie nowego doświadczenia z wielu różnych obszarów biznesowych,
  • Pracę z  ciekawymi ludźmi z różnych funkcji i zero nudy,
  • Umowę o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, PPE, ubezpieczenie na życie).

Twoje codzienne zadania będą obejmować:

  • Kontrolowanie i monitorowanie procesów związanych z realizacją tras dostawczych od momentu rozpoczęcia dnia pracy przez dostawców firm zewnętrznych, aż do zakończenia realizacji wszystkich zleconych zadań,
  • Kontakt z klientem w sytuacjach tego wymagających (rejestracja dostawy, zmiana awizacji, informacja o braku realizacji – zagrożenia realizacji, potwierdzenie odmowy przyjęcia, wyjaśnienia reklamacji, odbioru opakowań/palet),
  • Zbieranie informacji dotyczących przebiegu realizacji tras dostawczych, rejestrowanie w systemie CGK przyczyn braku ich realizacji, wysyłanie sprawozdań i raportowanie „statusu realizacji tras”,
  • Stały nadzór nad jakością i poprawnością dokumentacji finansowej rozliczanej przez dostawców po realizacji trasy, poprzez bieżącą współpracę z BOS i dostawcami/firmami transportowymi,
  • Monitoring i bieżące codzienne informowanie dostawców o różnicach w utargach i w rozliczeniach towarowych,
  • Przekazywanie utargów firmie konwojowej.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenia – 6-12 miesięcy.w sektorze FMCG/transportu/usług logistycznych/łańcucha dostaw/magazynie,
  • Umiejętność obsługi systemów komputerowych (Word, Excel),
  • Znajomość topografii zarządzanego obszaru,
  • Nastawienie na potrzeby klienta wewnętrznego i zewnętrznego (kontakt bezpośredni, telefoniczny),
  • Wysoki poziom kultury osobistej i kompetencji interpersonalnych,
  • Analitycznego myślenia i umiejętności pracy pod presją czasu i w stresie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

„Administratorem danych jest odpowiedni pracodawca należący do Grupy PepsiCo, na rzecz którego prowadzony jest dany proces rekrutacyjny („Spółka”/ Oddział”) lub w stosunku do którego wyrażona została zgoda na przetwarzanie danych w celach wykorzystania ich w dalszych rekrutacjach. Dane osobowe są przetwarzane przez Spółkę/Oddział zgodnie z obowiązującym prawem w celach związanych z rekrutacją pracowników. Więcej szczegółów, w tym informacje wymagane na podstawie art. 13 i 14 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) znajduje się w Polityce prywatności dla kandydatów dostępnej na stronie www.pepsicopoland.com w zakładce „Ochrona Danych Osobowych”. W przypadku pytań lub wątpliwości związanych z ochroną danych osobowych w procesie rekrutacji prosimy o kontakt ze Spółką/Oddziałem przy użyciu danych kontaktowych określonych w Polityce prywatności dla kandydatów”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy