Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista obsługi klienta internetowego

ACLARI Diamonds

Adama Mickiewicza 9/20

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta internetowego;

  • Udzielanie pisemnych porad i informacji na temat biżuterii i firmy;

  • Przygotowywanie odpowiedzi na zapytania, uwagi i reklamacje klientów;

  • Współpraca z salonami stacjonarnymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższe, mile widziane filologiczne;

  • „Lekkie pióro” czyli łatwość w redagowaniu tekstów;

  • Wysokie zdolności komunikacyjne;

  • Wysoka kultura osobista;

  • Rzetelność, elokwencja i estetyka;

  • Wielozadaniowość;

  • Dostępność na cały etat;

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym.

Mile widziane

  • Doświadczenie w zdalnej obsłudze klienta.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Stabilną pracę w prestiżowej branży;

  • Szkolenie z zakresu wiedzy o biżuterii z diamentami i obsługi klienta;

  • Nowoczesne biuro w centrum miasta.

ACLARI Diamonds to pierwsza i jedyna polska marka zajmująca się produkcją i sprzedażą wyłącznie złotej biżuterii z brylantami.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Miejsce pracy: Olsztyn, CENTRUM, Mickiewicza 9/20

Tryb pracy: pełen etat, praca stacjonarna, 9.00 – 17.00

Wynagrodzenie : od 3500 tys. brutto

Rozpoczęcie pracy : 1 sierpnia 2021