Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista Obsługi Klienta

Printor sp. z o.o.O firmie

  • Szczecińska 59A, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Printor sp. z o.o.

Szczecińska 59A

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Rejestracja zapytań ofertowych, wysyłanie ofert i kontakt z Klientem po wysłaniu oferty

  • Organizacja wysyłek towaru i jego fakturowanie

  • Współpraca z innymi Działami (w zakresie kontroli realizacji zamówienia)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (związanym z obsługą Klienta)

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację z Klientem

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dobra organizacja pracy, biegła znajomość komputera

Mile widziane

  • doświadczenie w firmie produkcyjnej

To oferujemy

  • pracę w wymiarze pełnego etatu

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • dofinansowanie do kart sportowych i opieki medycznej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Printor Sp. z o.o. jest dostawcą kompleksowych usług w zakresie kontraktowej produkcji elektroniki. Podstawą działalności Firmy jest produkcja obwodów drukowanych oraz montaż elektroniczny. Jesteśmy na rynku od 40 lat i jesteśmy partnerem biznesowym dla 380 firm w 15 krajach na świecie. Dbamy o rozwój naszych Pracowników, dzięki czemu możemy pochwalić się wysoko wykwalifikowanym zespołem. Cenimy zaangażowanie i inicjatywę, ważna jest dla nas pozytywna atmosfera w pracy.

Więcej o nas na www.printor.pl

Przewiń do profilu firmy