Oferta pracy

Specjalista Obsługi Klienta - Specjalista Logistyk

GATES POLSKA Sp. z o.o. O firmie

GATES POLSKA Sp. z o.o.

Jaworzyńska 301

Legnica

Czy inspiruje Ciebie możliwość pracy w Dziale Logistyki i Zakupów?. Czy świetnie się czujesz w międzynarodowym korporacyjnym nowo utworzonym środowisku pracy opartym na współpracy ?

Jeśli tak, to Gates jest miejscem pracy dla Ciebie.

Czego możesz oczekiwać ?

Będąc w tej roli otrzymasz ciekawe, różnorodne zadania, wymagające umiejętności współpracy na wielu płaszczyznach oraz porozumiewania się w języku angielskim oraz sporadycznie w języku niemieckim na co dzień.

Swoimi działaniami będziesz wspierać Kierownika Obsługi Klienta w Dziale Logistyki.

Kluczowe zadania:

Twoimi naczelnymi obszarami działań będzie koordynacja i planowanie produkcji dziennej i tygodniowej poprzez sporządzanie odpowiedniej dokumentacji. Gwarantowanie realizacji zamówienia pod indywidualne zlecenia Klientów.

Dodatkowo do twoich zadań należeć codzienny kontakt z klientem oraz innymi działami w celu sprawnej i profesjonalnej realizacji zamówień.

Twoje pozostałe obowiązki to:

  • Nadzów nad zamówieniami, zapasami gotowymi oraz aktualizacją logistycznych wymagań klienta,
  • Bieżące przekazywanie informacji o produkcji pilnego produktu, dacie jego wysyłki oraz dostarczenia

Oczekujemy :

  • Wykształcenia: średnie lub wyższe
  • Doświadczenie pracy w firmie produkcyjnej minimum roczne.
  • Praktyczna znajomość programu Microsoft Excel, jak również doskonała znajomość programu PowerPoint.
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego lub francuskiego
  • Świetna organizacja pracy własnej, umiejętność planowania i zarządzania własnymi zadaniami wg. priorytetów.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dofinansowanie wypoczynku letniego
  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków oraz ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie 50% Karty Benefit
  • Świadczenia pieniężne: z okazji narodzin dziecka oraz z okazji ślubu
  • Paczki mikołajkowe
  • Nagrody jubileuszowe
  • Dofinansowanie posiłków w kantynie
  • Spotkania integracyjne
  • Dostęp do szerokiego wachlarza szkoleń

Dlaczego Gates ?

Upraszczając… pomyśl o pasach i wężach występujących w motocyklach, przenośnikach taśmowych, samochodach, traktorach, blenderach, odkurzaczach, rowerach i drukarkach 3D, żeby wymienić tylko kilka. To tylko część urządzeń w jakich znajdują się nasze produkty.

Gates jest wiodącym producentem rozwiązań przenoszenia mocy do konkretnych zastosowań. Przekraczamy granice nauki o materiałach, aby opracowywać rozwiązania, które stale przekraczają oczekiwania klientów.

Fabryki Gates Polska Sp. z o.o. mają istotne i globalne znaczenie na mapie świata Gates Corporation.

Firma Gates, założona w 1911 roku w Denver w Kolorado, jest notowana na giełdzie NYSE. Inwestujemy w naszych ludzi, wnosząc rzeczywiste doświadczenie, które pozwala nam sprostać różnorodnym wyzwaniom naszych klientów dnia dzisiejszego i przewidywać wyzwania dnia jutrzejszego.

ARE YOU DRIVEN BY POSSIBLITY?

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Gates Corporation danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym (m.in. w formularzu aplikacyjnym) na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach, w tym w formularzu aplikacyjnym.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Gates Corporation. Możesz się z nami skontaktować we wszelkich sprawach związanych z ochroną Twoich danych osobowych pod adresem: ul. Jaworzyńska 301 59-220 Legnica.

Przetwarzamy dane w celu przeprowadzenia rekrutacji: (1) na stanowisko, którego dotyczy Twoje zgłoszenie lub (2) na inne, podobne stanowiska w Gates Corporation, jeżeli wyraziłeś na to odrębną zgodę.

Możemy przetwarzać Twoje dane także w celu dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli wystąpią nieprozumienia między nami dotyczące procesu rekrutacji. Masz m.in. prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz przeniesienia do innego administratora.

Zgody są dobrowolne i nie mają wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. W każdym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę, co nie ma wypływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy