Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista obsługi klienta z językami ukraińskim oraz rosyjskim

Vasco Electronics sp. z o.o. S.K.A.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna i mailowa obsługa klienta w językach ukraińskim oraz rosyjskim

  • tłumaczenie korespondencji i dokumentów

  • tłumaczenie tekstów na strony sklepów

  • wspieranie Country Managera w rozwoju sprzedaży

Nasze wymagania

  • płynna znajomość języka rosyjskiego i ukraińskiego w mowie i piśmie (min. poziom C1)

  • doświadczenie w obszarze obsługi klienta

  • znajomość programów pakietu Office

  • zaawansowane kompetencje komunikacyjne

  • proaktywna postawa wobec rozwiązywania problemów

  • dobre umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem

  • zezwolenie na pracę

Mile widziane

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • doświadczenie w e-commerce

To oferujemy

  • pakiet dodatków Karta Multisport, opieka medyczna

  • ciągły rozwój poprzez szkolenia techniczne i konferencje branżowe

  • możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Vasco Electronics sp. z o.o. S.K.A.

Firma Vasco Electronics istnieje od 2006 roku, a jej marka Vasco Technologies po raz pierwszy pojawiła się w roku 2012 jako producent innowacyjnych internetowych translatorów elektronicznych zbudowanych od podstaw w oparciu o sprzęt z systemem operacyjnym Android.

Od tego czasu stale poszerza swoją ofertę, nie tylko o produkty o tematyce językowej (Vasco Translator, Vasco Dictionary), ale także urządzenia wyposażone w oprogramowanie niezbędne dla naszych podróżujących klientów: Vasco Traveler, Vasco Guide, Vasco Navigator i inne.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Specjalisty ds. obsługi z językami rosyjskim oraz ukraińskim, który będzie odpowiadał za wsparcie przed- i posprzedażowe wśród naszych klientów na rynkach wschodnich.

Jeżeli jesteś osobą, która ma doświadczenie, lubi nowe wyzwania, ma dużo energii i chęci do pracy, posługuje się biegle językami ukraińskim i rosyjskim i chce pracować w międzynarodowym środowisku to może to być praca właśnie dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy