Oferta pracy

Specjalista Obsługi Sklepu i Serwisu Rowerowego

BIKE-SKICENTER JACEK OMIECIŃSKI PAWEŁ SKORUPIŃSKI s.c.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jeden z czołowych dystrybutorów marki Scott, Bergamont, Unibike w Polsce poszukuje doświadczonego sprzedawcę - mechanika - serwisanta do pracy w swoich sklepach i serwisach rowerowych we Wrocławiu.

Opis stanowiska

  • przyjmowanie zleceń serwisowych, organizacja czasu pracy serwisu
  • zamawianie części zamiennych i zapewnienie zaoptarzenia serwisu w podstawowe komponenty eksploatacyjne na podstawie zamówień w wewnętrznym systemie
  • przeprowadzanie napraw powierzonego sprzętu, krótki kontakt z klientem i ewentualne opisanie wykonanych czynności
  • diagnostyka rowerów elektrycznych, realizowanie reklamacji
  • montaż nowych rowerów do sprzedaży w sklepie.

Wymagania

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wszelkie dyplomy i certyfikaty potwierdzające ukończone kursy specjalistyczne z zakresu serwisowania rowerów i ich komponentów są bardzo mile widziane
  • wiedzy z zakresu obsługi rowerów, obejmującej również naprawę i obsługę nowoczesnych rozwiązań stosowanych w rowerach sportowych
  • umiejętnego i fachowego posługiwania się specjalistycznymi narzędziami
  • umiejętności obsługi komputera
  • doświadczenia w handlu detalicznym branży sportowej
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnionej od posiadanych kwalifikacji i stażu, oraz premii uzależnionej od obrotów sklepu i serwisu
  • stabilną, stacjonarną pracę w stałych godzinach, w wymiarze pełnego etatu w sklepie rowerowym klasy premium w bardzo atrakcyjnej części Wrocławia
  • w pełni wyposażony i przygotowany serwis jako stanowisko pracy, przygotowany m.in. do obsługi nowoczesnych rowerów górskich każdej klasy, rowerów szosowych i rowerów elektrycznych
  • przeprowadzenie niezbędnych szkoleń, specyficznych dla naszej firmy
  • zniżki pracownicze

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy