Oferta pracy

Specjalista Obsługi Sklepu Internetowego

CARLEX DESIGN LIMITED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Potrafisz poruszać się w świecie nowoczesnych narzędzi sprzedaży w internecie, o samochodach luksusowych i ich modyfikowaniu możesz rozmawiać bez końca? Łatwo nawiązujesz relacje z zamożnymi osobami również w języku angielskim, a Twoja kultura osobista jest na najwyższym poziomie? To jest ten moment, który powinieneś poświęcić na przygotowanie odpowiedniej aplikacji i przesłanie jej do nas.

  • Obsługa i rozwój platformy sprzedaży przez Internet

  • Poszukiwanie nowych obszarów biznesowych do współpracy z Carlex Design

  • Prowadzenie aukcji na międzynarodowych platformach internetowych

  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań

  • Nadzór nad dokumentacją handlową i rozliczeniową

  • Współpraca z innymi działami firmy

  • Aktywny udział w budowaniu wizerunku firmy na rynku

Nasze wymagania

  • Język angielski – zaawansowany (komunikacja z klientem – telefon, email)

  • Znajomość platform sprzedaży przez Internet oraz pakietu MS Office (w tym Excel)

  • Udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu sprzedaży przez Internet

  • Sumienność i dokładność oraz dbałość o szczegóły

  • Zaangażowanie w realizację projektów

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie

  • Narzędzia do pracy: komputer, telefon

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w nietuzinkowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w swojej branży

  • Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych imprezach targowych

CARLEX DESIGN LIMITED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Carlex Design – Nieszablonowy design motoryzacyjny oraz produkcja stylizacji wnętrz i detali samochodowych, to nasza pasja i specjalizacja, którą skutecznie rozwijamy na arenie międzynarodowej. Fundamentem rozwoju naszej firmy jest zgrany zespół pracowników, któremu oferujemy możliwość stałego poszerzania swoich umiejętności.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy