Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista - obszar księgowość / kadry i płace

Raks Sp. z o.o.O firmie

Raks Sp. z o.o.

Kamionkowska 51

Warszawa

Pomagamy Klientom – dzięki wiedzy oraz doświadczeniu zdobytemu przez blisko 30 lat produkcji i sprzedaży oprogramowania do zarządzania firmą.
Stawiamy na dobrą atmosferę – osiąganie celów biznesowych i finansowych staje się dużo łatwiejsze w zespole zbudowanym na życzliwości i wzajemnym wsparciu.
Dbamy o wartości – o tym jak działamy i kim jesteśmy, decydują reprezentowane przez nas wartości, z wiedzą, zaangażowaniem, orientacją na klienta i współpracą na czele.
Zapewniamy bezpieczeństwo – przyjazną atmosferę i warunki do samorealizacji dla naszych pracowników opieramy o stabilność i pewność zatrudnienia.

Aktualnie do działu wdrożeń szukamy:

Specjalisty
obszar księgowość / kadry i płace
Jeśli masz wiedzę teoretyczną i praktyczną w księgowości oraz kadrach/płacach,
szukasz dla siebie nowych wyzwań,
chcesz wykorzystać swoje doświadczenie do wdrażania oprogramowania do firm –
zapraszamy Cię do naszego Zespołu!

Zadania realizowane po przeszkoleniu:

  • udział w projektach wdrożeniowych Raks SQL
  • analiza oczekiwań klientów oraz wdrażanie uzgodnionych funkcjonalności programów Raks
  • wsparcie klientów w bieżącej obsłudze oprogramowania
  • prowadzenie szkoleń produktowych dla klientów
  • wsparcie merytoryczne zespołu sprzedaży w spotkaniach z klientami zainteresowanymi zakupem programów Raks

Od kandydatek / kandydatów oczekujemy:

  • wiedzy i doświadczenia w księgowości lub kadrach i płacach
  • łatwości w obsłudze komputera i użytkowaniu programów informatycznych
  • odpowiedzialności i samodzielności w realizacji zadań
  • komunikatywności oraz orientacji na potrzeby biznesowe klienta
  • chęci rozwoju w zakresie wdrażania oprogramowania do zarządzania firmą

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość programu Raks SQL
  • doświadczenia w pracy w biurze rachunkowym z klientami z różnych branż
  • doświadczenie we wdrażaniu systemów do zarządzania firmą

Zapewniamy:

  • pracę w firmie z „duszą”
  • kulturę organizacyjną opartą na pozytywnej atmosferze pracy i otwartej komunikacji
  • udział i wkład w tworzenie programu usprawniającego pracę wielu firm w całej Polsce
  • samodzielność i swobodę działania
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania w nowe obowiązki
  • indywidualne szkolenie wprowadzające w obsługę programów Raks i metodykę wdrożeń
  • mieszany system pracy (praca w biurze i zdalna)
  • pakiet socjalny (opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe, spotkania integracyjne)

Zgłoszenia (CV) prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Zapewniamy dyskrecję Kandydatom.

ZAPRASZAMY!

Informacje o firmie: www.raks.pl

Ogłoszenie archiwalne