Specjalista (obszar ochrony osób i mienia) w Dziale Koordynacji Oddziałów

OPERATOR GAZOCIĄGÓW PRZESYŁOWYCH GAZ-SYSTEM S.A.

  • Gazowa 3, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Gazowa 3

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zadań z zakresu ochrony osób i mienia w szczególności:

  • nadzór nad służbami ochrony (przekazywanie wytycznych, prowadzanie kontroli w zakresie świadczonych usług)

  • prowadzenie spraw w zakresie planów obowiązkowej ochrony obiektów oraz ochrony technicznej obiektów

  • uzgadnianie planów ochrony z Wojewódzkimi Komendantami Policji oraz Dyrektorami Delegatur Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego

  • współpraca z Wojewódzkimi i Powiatowymi Komendantami Policji w zakresie prowadzonych spraw

  • zapewnienie nadzoru nad eksploatacją, konserwacją i serwisem systemów elektronicznej ochrony obiektów

  • realizacja zadań związanych z Obronnością Spółki w szczególności: opracowanie Regulaminu Organizacyjnego i Planu Formowania ZOO, Instrukcji w zakresie obronności, opracowywanie i przesyłanie do WKU zapotrzebowania na uzupełnienie potrzeb kadrowych Jednostki Zmilitaryzowanej oraz nadawanie przydziałów organizacyjno– mobilizacyjnych osobom funkcyjnym ZOO oraz współpraca z WKU w zakresie przygotowania Karty Gotowości Jednostki Zmilitaryzowanej

  • prowadzenie spraw związanych z reklamowaniem i ustaniem przyczyn reklamowania pracowników Spółki

  • prowadzenie spraw związanych z ochroną infrastruktury krytycznej

  • realizacja innych działań w zakresie merytorycznym komórki.

  • bieżący nadzór nad przestrzeganiem przepisów o ochronie informacji niejawnych i tajemnicy przedsiębiorstwa,

  • pełnienie obowiązków administratora Elektronicznego Systemu Ewidencji Kluczy (ESEK) oraz Systemu Kontroli Dostępu (SKD) w siedzibie Oddziału we Wrocławiu

  • prowadzenie merytorycznego nadzoru oraz współpraca z innymi komórkami w zakresie stosowania regulacji wewnętrznych z obszaru bezpieczeństwa

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w zakresie zadań merytorycznych na stanowisku

  • znajomość regulacji z zakresu ochrony osób i mienia oraz obronności państwa

  • umiejętność obsługi aplikacji biurowych, min. MS WORD, EXCEL

  • prawo jazdy kat. B

  • gotowość do wyjazdów służbowych i pracy w terenie na obiektach technicznych

  • samodzielność oraz odpowiedzialność za podejmowane decyzje

  • umiejętność pracy w zespole dotycząca wspólnego wykonywania zadań

Mile widziane

  • min 2 lata doświadczenia w zakresie ochrony osób i mienia oraz systemów elektronicznej ochrony obiektów

  • znajomość Regulacji (teoria i praktyka) i przepisów dotyczących ochrony osób i mienia oraz obronności Państwa

  • znajomość Prawo energetycznego

  • posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa (poufne i wyższe)

  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego i/lub ochrony fizycznej

  • znajomość oprogramowania IT w zakresie wizualizacji i integracji platform systemów elektronicznej ochrony obiektów

  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym A1/A2

  • posiadanie uprawnień energetycznych w zakresie dozoru D grupa 1, pkt 2, 9 i 10

  • kreatywność dotycząca rozwiązywania nietypowych problemów organizacyjnych oraz technicznych związanych z systemami zabezpieczeń obiektów.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju i pracy przy unikatowych projektach na rynku polskim i europejskim

  • konkurencyjne wynagrodzenie na lokalnym rynku pracy

  • profesjonalne narzędzia pracy

  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)

  • pracowniczy program Emerytalny

  • dofinansowanie do szkoleń, studiów i nauki języków obcych

  • dofinansowanie do wypoczynku

  • zapewniamy sposoby organizacji pracy dostosowane do wytycznych obowiązujących podczas pandemii, dbając o bezpieczeństwo i zdrowie naszych Pracowników

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

Specjalista (obszar ochrony osób i mienia) w Dziale Koordynacji Oddziałów - Pion Bezpieczeństwa

Miejsce świadczenia pracy:

50-513 Wrocław, ul. Gazowa 3

( oraz teren działania Oddziału we Wrocławiu)

Oferty prosimy nadsyłać do :

3 sierpnia 2021 r.