Oferta pracy

Specjalista Operacyjnego Zapewnienia Jakości

Steriscience Sp. z o.o.

  • Daniszewska 10, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Daniszewska 10

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielnie wykonywanie zadań w obszarze Działu Zapewnienia Jakości

  • Rzetelna weryfikacja dokumentacji i procesu wytwarzania przed certyfikacją i zwolnieniem serii do obrotu

  • Opracowywanie, opiniowanie dokumentów systemowych np. Standardowych Procedur Operacyjnych, umów, protokołów, raportów, analiz ryzyka i innych wymaganych dokumentów zgodnie z odpowiednimi procedurami

  • Udział w przygotowaniach do inspekcji GMP i audytów klienta w obszarze procesów jakościowych.

  • Zarządzanie i udziałach w procesach: odchyleń i wdrażania działań naprawczo - korygujących CAPA oraz oceny skuteczności wdrożonych działań

  • Nadzorowanie i wdrażanie zmian zgodnie z procesem zarządzania kontrolą zmian

  • Zapewnienie ciągłego doskonalenia procesów jakościowych oraz ich koordynacja

  • Prowadzenie szkoleń i audytów wewnętrznych GMP

  • Wykonywanie i wspieranie innych zadań zgodnie z poleceniami Kierownika Zapewnienia Jakości

Nasze wymagania

  • Wyksztalcenie wyższe chemiczne, farmaceutyczne, biologiczne lub pokrewne i co najmniej 2-letni staż w wytworni produktów leczniczych

  • Znajomość procesów wytwarzania produktów farmaceutycznych

  • Dobra znajomość wymagań prawa farmaceutycznego i GMP w obszarze produkcji sterylnej produktów leczniczych

  • Umiejętności komunikacyjne

  • Umiejętności organizacyjne

  • Praca w zespole

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • Umiejętność pracy z MS Office

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Zakład w Polsce zajmuje się produkcją leków sterylnych. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy farmaceutycznej z ponad 30 letnim doświadczeniem. W kilkudziesięciu fabrykach i ośrodkach badawczych w USA, Europie, Afryce i Indiach zatrudniamy ponad 7 tys. pracowników.

Przewiń do profilu firmy