Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista Operacyjny

ZALANDO LOUNGE LOGISTICS POLSKA SP. Z O.O.O firmie

  • Ameryka (pow. olsztyński)

    Ameryka (pow. olsztyński), warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obecnie szukamy Specjalisty Operacyjnego odpowiedzialnego za wsparcie w kreowaniu i weryfikowaniu procesów operacyjnych i jakościowych. Osoby, która każdego dnia swoją pracą będzie się starała zaspokajać potrzeby tysięcy naszych klientów poprzez ciągłe usprawnianie i optymalizację procesów.

  • Ścisła współpraca z działami operacyjnymi w zakresie planowania możliwości logistycznych z uwzględnieniem wymogów jakościowych

  • Odpowiedzialność za śledzenie, analizę i raportowanie kluczowych danych logistycznych

  • Wspieranie projektów międzyoddziałowych na poziomie proceduralnym i strategicznym, również w zakresie kontroli jakości.

  • Monitorowanie jakości procesów operacyjnych, inicjowanie działań korygujących

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej lub logistycznej będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość ideologii LEAN (SIX SIGMA, Kaizen)

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • Umiejętności interpersonalne (komunikatywność, optymizm, samodzielność)

  • Wysoka orientacja na klienta wewnętrznego i zewnętrznego

  • Umiejętność analitycznego myślenia

To oferujemy

  • Możliwość pracy w zmotywowanym i międzynarodowym zespole, który zawsze będzie Cię wspierał i inspirował do działania. W Zalando nie znajdziesz chwili by się nudzić!

  • Zapewniamy szczegółowe szkolenie. Co więcej, dajemy możliwość na dodatkowe, kompleksowe szkolenia w szybko rozwijającej się firmie.

  • Świetne wynagrodzenie jak i wiele korzyści. 40% zniżki w naszym sklepie online, świeże warzywa i owoce oraz napoje każdego dnia. Wspaniałe imprezy, eventy pracownicze i wiele więcej.

  • Prowadzimy kulturę korporacyjną, w której umiejętności są oceniane jedynie poprzez osiągnięte wyniki. Nasze motto to: “Dla nas każdy dzień jest jak piątek!”.

  • We celebrate diversity and are committed to building teams that represent a variety of backgrounds, perspectives and skills. All employment is decided on the basis of qualifications, merit and business need.

ZALANDO LOUNGE LOGISTICS POLSKA SP. Z O.O.

Zalando Lounge to internetowy klub zakupowy, zajmujący się sprzedażą produktów luksusowych w 13 krajach Europy. Naszym członkom oferujemy profil sprzedaży opierający się na codziennych, czasowo limitowanych kampaniach, dzięki którym można zakupić swoje ulubione artykuły z działu marek ekskluzywnych aż do 75% taniej.

Zalando Lounge to jednak coś więcej niż tylko zniżki. Nasza siła leży na skupianiu się na branży modowej i aktualnych trendach: od popularnych marek, poprzez te mniej znane i niszowe reprezentowane przez niezależnych projektantów, aż po marki międzynarodowe, luksusowe. Dbamy o to, by spełniać gusta modowe każdego z naszych klientów, który szuka najlepszych produktów w najlepszych cenach. Współpracując z naszymi partnerami, jesteśmy pionierami w zakresie innowacyjnego łańcucha dystrybucji, dostaw oraz procesów produkcyjnych, oferując skuteczne i inteligentne rozwiązania, tworząc nowy i wygodny sposób na robienie zakupów w sieci jak i nowy model sprzedaży.

Przewiń do profilu firmy