Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Bestfoods Polska sp. z o o. z siedzibą w: Niepodległości 723/6, 81-853 Sopot (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista operacyjny – Planista

Bestfoods Polska sp. z o o.

aleja Zwycięstwa 235

Orłowo

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • planowanie produkcji

  • rejestracja sprzedaży oraz zakupów w systemie SAP B1

  • rejestracja transakcji magazynowych i kontrola gospodarki materiałowej

  • rejestracja zdarzeń logistycznych

  • utrzymywanie klasyfikacji produktowej w systemie informatycznym

  • wsparcie zaopatrzenia w komponenty produkcyjne i opakowania

  • wsparcie działu handlowego w zakresie administracyjnym

  • czynności administracyjne

Nasze wymagania

  • Biegła obsługa komputera w zakresie pakietu Office

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w dynamicznym zespole

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku administracyjnym w firmie handlowej

  • Znajomość pakietu SAP B1 będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • szerokie możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Międzynarodowa firma działająca w branży spożywczej poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty Operacyjnego do swojego oddziału w Gdyni. Best Foods jest uznanym partnerem handlowym dla klientów na całym świecie. Wysoka etyka biznesowa oraz dynamiczny rozwój Best Foods doceniono wieloma wyróżnieniami na przestrzeni lat. Rekrutacja na stanowisko Specjalisty Operacyjnego to szansa na dołączenie do naszego dynamicznego, międzynarodowego zespołu.

Przewiń do profilu firmy