Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista – Operator Elektrodrążarki Wgłębnej i Drutowej

  • Sosnowiec, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.01.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Międzynarodowa firma BITRON POLAND SP. Z O.O. w związku z rozwojem działalności poszukuje kandydatów do Działu Wtryskarek UR FORMY na stanowisko:
    Miejsce pracy: Sosnowiec

    Obowiązki:

    • wykonywanie detali - wycinanie kształtów na elektrodrążarkach drutowych
    • wykonywanie detali na drążarce wgłębnej
    • dobór odpowiednich przyrządów do mocowania detalu
    • przygotowanie i dbanie o sprawny przebieg procesu technologicznego,
    • obsługa i nadzorowanie pracy maszyn
    • programowanie maszyn wg programu SOLIDWORKS oraz WIRECUT LEI
    • prowadzenie i kontrolowanie dokumentacji produkcyjnej
    • kontrola jakości wykonanych prac
    • dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyn oraz porządek w miejscu pracy

    Od kandydatów/-tek oczekujemy:

    • znajomość rysunku technicznego
    • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
    • dobra organizacja pracy
    • zaangażowanie
    • umiejętność pracy w zespole
    • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

    Oferujemy:

    • Dobre warunki pracy
    • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń
    • Atrakcyjne benefity

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie ofert zawierających CV z dopiskiem
    Specjalista-operator elektrodrążarki klikając w przycisk APLIKUJ TERAZ.

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zwartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez BITRON POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r, poz. 922)”

    Informujemy, że Administratorem danych jest BITRON POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu przy ul. Jamesa Watta 6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pan/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    bottom