Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista Ośrodka

OŚRODEK SZKOLENIA ZAWODOWEGO GOSPODARKI MORSKIEJ sp. z o.o.

plac Stefana Batorego 4

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • otwartość w kontaktach z Klientami

  • zarządzanie współpracą ze szkoleniowcami

  • prowadzenie prac biurowo- administracyjnych

  • przygotowywanie i opracowywanie dokumentacji szkoleniowej

Nasze wymagania

  • umiejętność i doświadczenie organizacji pracy na stanowisku z dokumentami szkoleniowo- księgowymi

  • obsługa MS office

  • przyjmowanie wpłat gotówkowych od Klientów

To oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

  • rozwój w zakresie posiadanej wiedzy zawodowego szkolnictwa morskiego

  • możliwość odbywania szkoleń zawodowych morskich

  • nawiązanie kontaktów z branżą morska, jej podmiotami w województwie zachodniopomorskim.

Ośrodek istnieje od niemal 60 lat. Powstawał pod koniec lat 50-tych, na przełomie lat 1958 i 1959, jako Ośrodek Szkolenia administracji morskiej zgodnie z konwencją STCW - 78/95, na podstawie modelowych kursów IMO. W 1989 roku, 13 kwietnia nastąpiło przekształcenie Ośrodka resortowego w Spółkę z o.o. i od tego czasu datuje się funkcjonowanie Ośrodka jako Ośrodka komercyjnego.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,

odwiedź naszą stronę internetową: www.kursymorskie.pl

Przewiń do profilu firmy