Ta oferta pracy jest nieaktualna od 280 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista - Pełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Jakością i Systemu Środowiskowego

  • Dzierżoniów, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Cooper Standard jest wiodącym, globalnym producentem uszczelnień do karoserii samochodowych, systemów przepływu płynów oraz aktywnych i pasywnych układów nadzorowania drgań, z siedzibą główną w Novi, MI, USA. Cooper Standard zatrudnia ponad 30.000 pracowników na całym świecie i prowadzi działalność w 20 krajach. Polskie fabryki zlokalizowane są w Bielsku-Białej, Częstochowie, Dzierżoniowie, Myślenicach i Piotrkowie Trybunalskim. Naszymi klientami są światowi producenci pojazdów, m. in. BMW, Daimler, Fiat, Ford, Land Rover, Opel, Volvo czy VW. Cooper Standard oferuje wiele możliwości rozwoju, zarówno na starcie jak i w trakcie kariery zawodowej. Obecny i przyszły sukces naszej firmy to suma sukcesów naszych Pracowników.

W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby, która wsparłaby nasz zespół na stanowisku:
Miejsce pracy: Dzierżoniów

Główne zadania:

  • Realizacja Polityki Jakości i Środowiskowej Firmy, celów i zadań w ich zakresach,
  • Koordynowanie prac związanych z wdrażaniem, utrzymywaniem i doskonaleniem zintegrowanego systemu jakości oraz Specyficznych Wymagań Klientów;
  • Opracowanie, nadzorowanie i utrzymywanie oraz weryfikacja dokumentacji Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskowego
  • Stała współpraca z pracownikami wszystkich działów w zakresie właściwego stosowania procedur związanych z wymaganiami zewnętrznymi oraz wewnętrznymi dotyczącymi Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskowego.
  • Udział w audytach certyfikujących i audytach klientów
  • Planowanie, przeprowadzanie oraz analiza wewnętrznych audytów procesu i wyrobu. Przeprowadzanie audytów warstwowych LPA.
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych w zakresie Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskowego.
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych w zakresie Systemu Jakości.
  • Przygotowywanie sprawozdań na temat funkcjonowania Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskowego, w celu przeglądów kontrolnych, udział oraz opracowywanie raportu z przeglądu zarządzania.
  • Wdrażanie i utrzymywanie specyficznych wymagań klienta [VW, Ford, Daimler,
    BMW].
  • Współpraca z firmą certyfikującą [ISO/TS 16 949].

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe  techniczne
  • Znajomość wymagań ISO 9001 (podstawa), ISO 14001, ISO/TS 16949,
  •  Wiedza z zakresu zarządzania jakością: 8D, SPC, MSA, FMEA, APQP,
  • Uprawnienia auditora wewnętrznego systemu zarządzania jakością (preferowane 9001, najlepiej ISO/TS 16949)
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność pracy w zmieniających się okolicznościach oraz szybkiego podejmowania decyzji
  • Znajomość pakietu MS Office

Ponadto od kandydatów oczekujemy:

Systematyczności, dokładności, komunikatywności, otwartości, chęci rozwoju, zaangażowania w wykonywaną pracę.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wyróżniającą się, niepowtarzalną i przyjazną atmosferę pracy w amerykańskiej kulturze organizacyjnej
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania naszej organizacji.
  • Szkolenia i rozwój umiejętności zawodowych
  • Bogaty pakiet świadczeń (między innymi opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich)

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego (prosimy o podanie w nr ref.):

rekrutacja.dzierzoniow@cooperstandard.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się