Oferta pracy

Specjalista Performance Marketing

PLONY sp. z o.o.O firmie

8 000‐12 000 zł brutto / mies.

PLONY sp. z o.o.

Budynek B

Warszawa

Poszukuję doświadczonych Specjalistów - Wymiataczy Performance Marketingu i Digital Advertisingu z min. 2 letnim doświadczeniem na stanowisku w pełni samodzielnym - stażu ani praktyk nie wliczamy.

  • Stawiasz potrzeby klienta na pierwszym miejscu?
  • Twoim nadrzędnym celem jest podbój rynku reklamy online?
  • Nie poprzestaniesz na tym co oczywiste?
  • Kształcisz się w cyklu Deminga i nieprzerwanie adaptujesz?
  • Jakość niepodważalnie stanowi dla Ciebie najwyższą wartość?
  • Czy zrealizowana na czas potrzeba biznesowa jest jedyną miarą Twojego sukcesu?
  • Potrafisz z zimną krwią walczyć o wartości panujące w firmie?
  • Czy wymagająca praca w szybko zmieniającym się środowisku pełnym najwyższych standardów jakościowych nie jest dla Ciebie wyzwaniem?

Jeśli dodatkowo:

  • masz minimum 2 lata doświadczenia w samodzielnym i odpowiedzialnym prowadzeniu kampanii reklamowych typu performance (najlepiej w sektorze e-commerce);
  • posiadasz doświadczenie w sprawnej i profesjonalnej obsłudze platform i narzędzi digital marketingowych na poziomie marketera, wydanych przez: Facebook, Instagram, YouTube, Google, Twitter, LinkedIn, Pinterest, VK, OK lub Reddit;
  • biegle władasz językiem polskim! oraz angielskim w mowie i piśmie - na poziomie minimum C1, a dodatkowo posługujesz się drugim językiem obcym np. rosyjskim, mandaryńskim, francuskim, niemieckim w stopniu pozwalającym na profesjonalną komunikację biznesową.

I marzy Ci się taki zakres obowiązków:

  • planowanie, projektowanie, weryfikowanie, usprawnianie i przeprowadzanie kampanii reklamowych w internecie;
  • inicjowanie oraz prowadzenie eksperymentów (testów A/B w duchu cyklu PDCA  i Lean Management);
  • analiza wsparta stałym usprawnianiem lejków sprzedażowych;
  • projektowanie i wdrażanie automatyzacji marketingu;
  • inicjowanie działań zwiększających efektywność i skuteczność prowadzonych kampanii;
  • analiza kluczowych wskaźników efektywności prowadzonych działań, stały monitoring, optymalizacja oraz rekomendacja zmian.

To znaczy, że mogę rozważyć Twoją kandydaturę, a to stanowisko może czeka właśnie na Ciebie.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji!

Naszą pasją jest empiryczne odkrycie prawdy. Specjalizujemy się w uprawie mierzalnych efektów chodząc po gruncie zwinnego marketingu eksperymentalnego.

Specjalizujemy się w marketingu eksperymentalnym: bierzemy pod lupę trendy konsumenckie w sieci, zwiększamy zasięgi i osiągamy lepsze wyniki sprzedaży.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy