Oferta pracy

Specjalista planowania dostaw

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Sosnowiec, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Obecnie dla naszego Klienta szukamy osoby do działu planowania dostaw.

Specjalista Planowania Dostaw Numer ref.: MK/03/2021/SOS/MG

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Zdolności analityczne
  • Znajomość SAP- mile widziane
  • Umiejętność wyznaczania priorytetów, samodzielność w realizacji zadań oraz poczucie odpowiedzialności

Oferujemy:

  • Umowę o pracę z możliwością przejścia bezpośrednio do firmy Klienta
  • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie na rozmowie rekrutacyjnej
  • Miejsce pracy w samym centrum miasta
  • Profesjonalną i miłą atmosferę pracy
  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku przy wykorzystaniu nowoczesnego systemu SAP oraz innych narzędzi
  • Pełne wdrożenie do pracy
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe: karta sportowa, prywatne ubezpieczenie na życie

Zakres obowiązków:

  • Planowanie dostaw z fabryk do współpracujących Klientów
  • Weryfikacja zleceń produkcyjnych w celu zapewnienia terminowości
  • Analizowanie i realizowanie specyficznych wymagań klienta dotyczących obsługi lub zamówień
  • Tworzenie prognoz zapotrzebowania na komponenty
  • Sporządzanie raportów
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Oferta dotyczy pracy za pośrednictwem Adecco Poland na okresie próbnym.

Ogłoszenie archiwalne