Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista planowania i logistyki (k/m)

ART PłakowiceO firmie

ART Płakowice

Nowy Świat 2

Lwówek Śląski

Twój zakres obowiązków

  • planowanie przebiegu procesów produkcji w oparciu o zamówienia i prognozy sprzedaży

  • opracowanie harmonogramów i planów produkcyjnych

  • sporządzanie kompleksowych zestawień i analiz

  • kontrolowanie dostępności surowców do produkcji

  • sprawdzanie i planowanie zapasów na półprodukty

  • dbanie o terminowość zleceń

  • kontakt z działem technicznym w tematach zmian technicznych na półwyrobach i wyrobach finalnych

  • kontakt z klientem i ustalanie terminów dostaw

  • koordynowanie oraz planowanie dostaw i transportów zgodnie z przyjętymi normami z zachowaniem jakości i terminowości

  • ścisła współpraca z agencjami celnymi i spedycyjnymi

  • zamawianie transportów w systemie SAP

  • organizacja transportów specjalnych

Nasze wymagania

  • mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe

  • bardzo dobra znajomość obsługi narzędzi pakietu MS Office - w szczególności Excel

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (min. poziom B1) – warunek konieczny

  • mile widziana znajomość systemu SAP – moduły SD i PP oraz MM

  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

  • samodzielność, dokładność, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, kreatywność

  • umiejętność zarządzania czasem i ustalania priorytetów

  • chęć do nauki i otwartość na zmiany

To oferujemy

Naszym pracownikom oferujemy pracę w sympatycznym zespole w międzynarodowej firmie, w warunkach sprzyjających zachowaniu work life balance, w urokliwych okolicach Lwówka Śląskiego.

Przedsiębiorstwo „ART Płakowice” Sp. z o.o. jest firmą produkcyjną należącą do ART Gruppe, która od ponad 60 lat odnosi sukcesy na rynku w obszarach związanych z elektrotechniką, mechatroniką i obróbką blachy. W Lwówku Śląskim jesteśmy obecni od ponad 25 lat.

Przewiń do profilu firmy

Aplikacje zawierające CV w języku polskim prosimy przesyłać za pośrednictwem Pracuj.pl.