Specjalista

ORLEN Paliwa

  • Zglenickiego 44, Płock
    Płock, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Zglenickiego 44

Płock

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż do klientów hurtowych

  • Obsługa sprzedażowa klientów biznesowych oraz przeprowadzanych transakcji

  • Zarządzanie dokumentacją procesów sprzedażowych

  • Prowadzenie działań w obszarze CSR

  • Pozyskiwanie i rozwój kontaktów z klientami biznesowymi

  • Monitorowanie rynku sprzedaży LPG oraz analiza zewnętrznego i wewnętrznego otoczenia rynkowego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki: ekonomia, stosunki międzynarodowe, handel międzynarodowy)

  • Umiejętność prowadzenia rozmów z klientami biznesowymi

  • Wysokie umiejętności analityczne oraz znajomość pakietu MS Office, w szczególności biegła obsługa MS Excel oraz programu SAP

  • Umiejętność dobrej organizacji własnej pracy, zaangażowanie, sumienność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, pracy w zespole, komunikatywność, kreatywność, otwartość na nowe wyzwania

  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację ustną i pisemną

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie

  • Praca w firmie o strategicznym znaczeniu dla gospodarki

  • Wymiana wiedzy między specjalistami w grupie

  • Duży potencjał dla rozwoju zawodowego

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

  • Bardzo dobra atmosfera pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • system premiowy

ORLEN Paliwa to spółka z Grupy Kapitałowej ORLEN specjalizująca się w obsłudze logistycznej klientów biznesowych i sprzedaży hurtowej produktów paliwowych: benzyn, olejów, gazu oraz produktów energetycznych i energii elektrycznej. Ogólnopolska sieć handlowo-logistyczna ORLEN Paliwa umożliwia rozwój kariery w różnych regionach Polski, we współpracy z partnerami biznesowymi programu Paliwa BAQ lub w ramach sieci Autoryzowanych Dystrybutorów Ekoterm.

Przewiń do profilu firmy