Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista podatkowy / Tax Specialist

Air Liquide Global E&C Solutions Poland S.A.

  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Mogilska 43

Grzegórzki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Tax Managera w zakresie identyfikowania i opracowywania zagadnień podatkowych: lokalnych w Polsce i transgranicznych związanych z projektami realizowanymi na rynkach międzynarodowych;

  • Współpraca z firmami doradczymi, audytem podatkowym (między innymi w zakresie przygotowania dokumentacji cen transferowych i rejestracji podatkowych poza Polską);

  • Przygotowywanie i weryfikacja deklaracji podatkowych we współpracy z Tax Managerem;

  • Kompletowanie dokumentacji podatkowej od kontrahentów zewnętrznych na potrzeby WHT;

  • Bieżące opracowywanie zagadnień podatkowych, poprzez wyszukiwanie interpretacji podatkowych, wyroków sądowych oraz opracowań naukowych.

Nasze wymagania

  • 1-3 lata doświadczenia w podatkach;

  • Wykształcenie wyższe;

  • Znajomość podatków;

  • Znajomość rachunkowości podatkowej będzie mocnym atutem;

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2;

  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem;

  • Otwartość na wyzwania, zdobywanie wiedzy i udzielanie wsparcia;

  • Umiejętności analityczne i zorientowanie na rozwój kariery w zakresie podatków/księgowości.

To oferujemy

  • Ciekawe, pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie;

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń i benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną i kartę MultiSport;

  • Możliwość zakupu akcji firmy na preferencyjnych warunkach;

  • Pracę w wielokulturowym zespole;

  • Nowoczesną przestrzeń biurową w centrum miasta;

  • Szkolenia i możliwości rozwoju;

  • Możliwość zmiany stanowiska, działu, zdobycia nowej wiedzy i doświadczenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

World leader in gases, technologies and services for Industry and Health, Air Liquide is present in 80 countries with approximately 65.000 employees and serves more than 3 million customers and patients. Oxygen, nitrogen and hydrogen have been at the core of the company’s activities since its creation in 1902. Air Liquide’s ambition is to be the leader in its industry, delivering long-term performance and acting responsibly.

Air Liquide Engineering & Construction builds the Group’s production units (mainly air gas separation and hydrogen production units) and provides external customers with efficient, sustainable, customized technology and process solutions. Our core expertise in industrial gas, energy conversion and gas purification, enables customers to optimize natural resources. We cover the entire project life-cycle: license engineering services / proprietary equipment, high-end engineering & design capabilities, project management & execution services. In addition we also offer efficient customer services through our worldwide set-up. As a technology partner, customers benefit from our research and development to achieve energy transition goals.

Przewiń do profilu firmy