Oferta pracy

Specjalista - Poznaj Swojego Klienta

ING Bank Śląski S.A.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja procesu KYC dla klientów detalicznych poprzez zebranie danych i niezbędnej dokumentacji oraz odzwierciedlenie procesu w systemach bankowych,

  • zapewnienie profesjonalnej i wysokiej jakości analizy KYC klientów,

  • odpowiednie udokumentowanie ustaleń,

  • upewnianie się, że wszystkie przedłożone dokumenty są zgodne z zatwierdzonymi wymogami i procedurami CDD,

  • współpraca z Centre of Expertise Compliance w zakresie bieżącej weryfikacji klienta,

  • reagowanie na informację zwrotną osób dokonujących kontroli zakończonych przeglądów celem usprawniania procesów,

  • współpraca z innymi specjalistami, aby pomagać sobie nawzajem w ocenie klientów, jednocześnie podnosząc jakość, dzieląc się najlepszymi praktykami, technikami i wiedzą

Nasze wymagania

  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office,

  • umiejętność szybkiego uczenia się,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • dbałość o szczegóły,

  • umiejętność pracy w zespole, doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,

  • kreatywność i innowacyjność,

  • umiejętność samodzielnej pracy w środowisku o dużym natężeniu zadań i pod presją czasu,

  • wytrwałość w osiąganiu postawionych celów i skuteczność w realizacji zadań,

  • elastyczność względem czasu pracy i zmian.

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe (licencjat),

  • doświadczenie zawodowe w bankowości lub instytucji finansowej,

  • znajomość tematyki KYC (Know Your Customer) i regulacji w tym zakresie,

  • znajomość systemów bankowych (ICBS, IWA),

  • umiejętność pracy z dokumentami w języku angielskim.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Szkolenia i programy rozwojowe

  • Dostęp do nowych technologii

  • Premię uzależnioną od wyników

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pracowniczy program emerytalny

  • Pakiet sportowy

  • Kafeteryjny system benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

ING Bank Śląski S.A.

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected]